gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kurt ayakta dondu

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

kurt [​IMG]
    Sibirya soğukları sadece insanları vurmuyor. Hiç donan bir kurt gördünüz mü? İşte donarak ölen bir kurt.
    Bayburt-Demirözü kara yolu kenarında, TEDAŞ ekipleri tarafından, donarak ölen bir kurt bulundu.

TEDAŞ görevlileri, önce köpek olduğunu zannettikleri hayvanın yanına yaklaşınca kurt olduğunu fark ettiklerini belirterek, ''Korkarak hareket ettik ama kurdun donarak olduğunu anladık. Kurdun geldiği yönde sadece kendi izleri vardı. Kurdun bölgedeki aşırı soğuklar ve kar nedeniyle donarak olduğunu sanıyoruz'' dediler.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kurt ayakta dondu
    Dün gördüm ben de internette... Bu nasıl soğuktur yani. Tuhaf...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ana ne soğukmuş be hayvan ayakta donmuş yazık ya

4. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

bayburt demir özü eşimin memleketidir allahtan orda yaşamıyoruz ne diyim bu haberi duymuştum ama görmemiştim tşk ederim paylaşım için

5. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ed. bu sene turkiyede kis siddetli gecti geciyo,allah sogukta zorda kalanlarin yardimci olsun..

Kurt ayakta dondu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak

Ayak

rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
  2. Domuz

Domuz

rüyada beyaz domuz rüyada ısırması ısırması görmek beyaz görmek Düşmanla tabir edilir: Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek...
  3. Ferdi Tayfur -  dondum dondum

Ferdi Tayfur - dondum dondum

dondum dondum durdum dondum dondum durdum ben sana dondum durdum ben sana dondum durdum senden kacamadim daglar asamadim isyan ettim sana duyuramadim senden kacamadim daglar asamadim isyan ettim sana duyuramadim hircin yeller gibi coskun seller gibi sana vurulmusum deliler gibi hircin yeller gibi coskun seller gibi sana asik oldum deliler gibi senden kacamadim daglar asamadim...
  4. Demir Demirkan - Doya Doya

Demir Demirkan - Doya Doya

Biraz üzgün biraz dargın Öyle sessiz kaldım ardından Unut aldırma Benim olsun geçmişe bakma Ben yaşarım sen canını sıkma Unut aldırma Al yanına hepsi benden Üş beş nota bir sebebten Bir cümle söz şu yürekten Yandığım günden Doya doya yaşa, yaşarsın bir defa Dokunmasın değmesin hayat sana Doya doya yaşa, yaşarsın bir defa Hadi değsin ayrıldığımıza
  5. sevgiyi doya doya yaşayalım

sevgiyi doya doya yaşayalım

Sevgi Bazen bir şarkıya dalar hüzünleniriz. Bazen eski bir anıya. Bazen tatlı bir gülümseme gelir aklımıza bazen tatlı bir buse... Hepsinde sevginin izleri vardır, geçmişte kalan ama hala yaşanan... Şimdi herşeyi bir kenara bırakın! Ve geçmişte kalan tatlı bir anınızı düşünün. Düşünün hadi.. Tamam.. Şimdi o anınıza geri dönün ve yine aynı şeyleri yaşamaya çalışın.. Mutlu oluyorsunuz,...

Sayfayı Paylaş