gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Kurt Cobain’in külleri çalındı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Nirvana’nın 1994 yılında intihar eden efsanevi solisti Kurt Cobain’in, eşi Courtney Love’ın evinde küçük bir çanta içinde bulunan küllerinin çalındığı açıklandı. Courtney Love, külleri Hollywood’daki evinde, içinde şarkıcının bir tutam saçının bulunduğu pembe bir çantada sakladığını belirtirken "Kurt’ün küllerinin çalındığına inanamıyorum. İğrenç bir olay" dedi. 1994 yılı nisan ayında yüksek dozda uyuşturucu alarak 27 yaşında intihar eden Kurt Cobain’in küllerinin bir kısmı New York’taki bir Budist tapınağına serpilmiş, bir kısmı ise Washington’daki evinin yakınındaki Wishkah Nehri’ne dökülmüştü. Bir kısmı ise Courtney Love’da kalmıştı. Küllerinin çalındığı haberi şarkıcının hayranları arasında üzüntüyle karşılanırken, Courtney Love, "Kobain’den kalan küller bana onu hatırlatıyordu, şimdi tamamen onu kaybettim" dedi.

kaynak:hürriyet.com

Kurt Cobain’in külleri çalındı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. külce

külce

: Külçe Altın külçesi başkalarının göz diktiği mevkidir. Gümüş veya bakır gibi külçeler ise hayırlı iş, mal, servettir
  2. Çalı

Çalı

Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder.İnsanın işine karışan, her hareketini, sözünü eleştiren kötü niyetli kişi olarak yorumlanır.Rüyada çali görmek, kolay elde edilen rizka isarettir. Rüyada çali gören kimsenin, güzel çocugu olur. Onları toplamak kolay rızka, dalı çocuğa, dikenli olanı küçük üzüntülere delalet eder
  3. Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Hüseyin Turan - Çal Çal Çal

Çal Çal Çal Evimizde şenlik var Yığılıplar konağlar Açılıptır söfreler Düzülüptür föhreler Gelin gelir bugün bize Çal çal çal Tar keman bir hava çal Çal çal çal Bir oynak şen hava çal Çal çal çal Oynasın kaynanalar Çal çal çal Koy oğlan kız oynasın Çal çal çal Bütün meclis oynasın Bezeniptir otağlar Yanır elvan çırağlar Kucaklarda gül çiçek Ne etirli ne göyçek Gelin...
  4. Hadi çal....

Hadi çal....

İkimiz için aynı bedende Bir ufak deli kalp diyecekler Kimi gün atacak kimi gün batacak yapayalnız… Sabah üstünü örtmediğimde , saçını sevip aşk dediğimde Geceler kopacak yeniden doğacak günahlarsız Seni öptüğüm ilk gece bahçede yüreğim duruyor orda öylece Hadi git getir ağlayınca otur yanıma… Denedim yetecek mi ki sabrımız Bitecek mi gönüldeki kahrımız.. Hadi ben bi hata yapıp...

Sayfayı Paylaş