gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Kurt Seyit'in Yıldızı Fahriye Evcen Seti Terk Etti !

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

kurt seyit ve şura dizisi gelişmeleri,kurt seyit ve şura'nın murkası seti terk etti,kurt seyitte murka setten çıktı,kurt seyit ve şura dizisi hakkında bilgiler, kurt-seyit-14-2_640.jpg

Evcen, başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı dizinin setinde iddiaya göre çok bekletildiğini öne sürerek "Benim işim var, beni bu kadar bekletemezsiniz" diyerek çekimleri bırakıp gitti. Zor durumda kalan dizinin yönetmeni Hilal Saral ne yapacağını şaşırdı. Çekim iptal edildi.

3 SAAT BEKLETTİ

Gece yarısı konu yapımcı Kerem Çatay'a iletildi. Krizi çözmek için devreye giren yapımcı Evcen'e Pazartesi sabahı sete gitmek zorunda olduğunu bildirdi. Daha önce rol aldığı projelerde özel hayatı iyi gitmediği günlerde kendisini karavana kilitlediği de konuşulan Evcen, 'Kurt Seyit ve Şura İstanbul'un fotoğraf çekimlerinde de Kıvanç Tatlıtuğ'u 3 saat bekletmişti.

2. rosalindaa

rosalindaa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    kurtseyıt dızı 1 sezonunda guzeldı ama bu sezonda yenı fahrıye yanı murka karakterıne oynayacak sanırım ama gıdısle zor tutar gıbı ..bakalım ızleyıp gorecegz..

THESECRET bunu beğendi.
Kurt Seyit'in Yıldızı Fahriye Evcen Seti Terk Etti ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fahriye Evcen Kimdir ?

Fahriye Evcen Kimdir ?

fahriye evcen ten rengi selanik göçmeni ünlüler Doğum Tarihi : 04 haziran 1986. Doğum yeri : Almanya Solingen şehrinde doğup büyüdü. Boy : 1.70 Kilo : 51 Eğitim Durumu : Sosyoloji okuyordu almanyada. Annesi/babası : Babasi selanik göçmeni annesi çerkez ve Samsunda yaşamışlar Kardeşleri : Neşe Ayşen Demet Fahriye Ailenin küçüğü Göz rengi : kahverengi Saç rengi : koyu kahverengi...
  2. Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evledimi arkadaşlar benim haberim yok hiç bununla ilgili bir haber duydunuz mu ?
  3. Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Bu sayfa; Fahriye Evcen Sonunda Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınını meşgul eden Fahriye Evcen-Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen-Hamit Altıntıop ilşki söylentilerine Evcen ilk kez konuşarak yanıt verdi. Bir ara söylentilerden bunalıp Madrid'e Sinem Kobal'ın yanına giden Evcen bakalım neler söylemiş.. Ünlü oyuncu, “Madrid’e gezmeye gittim....
  4. "Kurt Seyit ve Şura"nın Murka'sı Fahriye Evcen!

"Kurt Seyit ve Şura"nın Murka'sı Fahriye Evcen!

kurt seyit ve şura, kurt seyit ve şura dizisi, fahriye evcen haberleri Sevgili melekler, Star Tvnin en sevilen dizilerinden biri olan Kurt Seyit ve Şura'nın Murka'sı belli oldu. Yeni sezonda kameralar karşısına geçmesi için aranan Murka karakteri için nihayet bir isim seçildi. Nermin Bezmen'in aynı adlı romanında uyarlanan dizide Murka karakterine Fahriye Evcen hayat verecek. İşte...
  5. Fahriye Evcen Kurt Seyit&Şura Dizisinden Kaç Para Alacak?

Fahriye Evcen Kurt Seyit&Şura Dizisinden Kaç Para Alacak?

fahriye evcen haberleri, kurt seyit ve şura, kurt seyit ve şura murka Sevgili melekler, reyting rekortmeni dizilerden Kurt Seyit&Şura yeni sezonda yepyeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam edecek. Dizinin hazırlıkları devam ederken yeni sezonda dizide rol alacak ve "Murka" karakterini canlandıracak isim hakkında pek çok ünlünün adı geçiyorud. Geçtiğimiz günlerde bu rolü...

Sayfayı Paylaş