gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kürt türk kardeştir

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kürt türk kardeştir ardahanlılar kürtmü ardahan kürt mü türk kardeştir [​IMG]
    Teröre karşı uzun yıllardır verilen mücadelede can veren şehitlerimiz ve genç yaşta vatan uğrunda sakatlanan Kahraman Gazilerimizin aziz hatırasına hürmetle;

ÇERKEZİ

ARABI

LAZI

KÜRDÜ

ALEVESİYLE HEPİMİZ BİR BÜTÜNÜZ HEPİMİZ KARDEŞİZ....

Kürt, Türk, Alevî, Sünnî bu tabya'da bu mezarda seçilmez,
    birlik olup haykırdık bütün dünya duysun,
    cesetlerimiz geçilirde ÇANAKKALE GEÇİLMEZ,
    bizler birlikte öldük, sizler neden kavgada,
    o gün birlik tohumları ektik bugün neden biçilmez,
    sizler birlik oldukça Çanakkaleler değil,
    Edirne'den Ardahan'a ülkemin bir karış toprağı geçilmez

ŞİİR İÇERİĞİ:TURKİSHPCKOBAT

Kürt türk kardeştir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rezalet.."Türk bayrağını indir, Kürt bayrağı as"

Rezalet.."Türk bayrağını indir, Kürt bayrağı as"

kürt bayrağı resimleri kürdistan resimleri kürt bayrakları bayrağı kürdistan Bodrum'da arabasına Türk bayrağı asan bir kişi PKK yanlılarının saldırısına uğradı. Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında otomobiline Türk Bayrağı asan malülen emekli üsteğmen 62 yaşındaki Ertuğrul Gültekin'in yolda önünü kesen 4 kişinin ‘Türk Bayrağı'nı indir Kürt Bayrağı'nı as'...
  2. ''Kürt devleti Ortadoğu'yu uçurur''

''Kürt devleti Ortadoğu'yu uçurur''

Suriye devlet başkanı Beşşar Esad Kürt devletinin Ortadoğu'yu baltalayacağını belirtti Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Kuzey Irak'ta ortaya çıkabilecek bir Kürt devletini, 'bütün Ortadoğu'yu havaya uçuracak bir bomba' diye niteledi. Beşar Esad, Cumhurbaşkanılığı'nın Tarabya'daki köşkünde, bazı gazeteci ve televizyonların temsilcileriyle bir sohbet toplantısı yaptı. Esad toplantıda,...
  3. Kürtler Ergenekon'a nasıl bakıyor?

Kürtler Ergenekon'a nasıl bakıyor?

Son kamuoyu araştırmasına göre toplumun yüzde 60'ının Ergenekon tavrı net. Medyanın ve sollaik kesimin tavrı da ortada. Kürtlerin davaya bakışı ise şöyle: GENAR'ın yaptığı son kamuoyu araştırmasına göre toplumun yüzde 60'ının Ergenekon konusundaki kararı net: "Ergenekon çıkar amaçlı suç örgütü ve darbe yapmak için bir araya gelmiş bir oluşum..." Elbette böyle düşünmeyen,...
  4. Kürt kızların sünnet cılesı

Kürt kızların sünnet cılesı

Kadin nüfusunun yüzde 60'tan fazlasinin sünnet edildigi Kuzey Irak'ta yetkililer, dünyanin dikkatini bu konuya çekmemek için, genç kizlarda fiziksel ve psikolojik sorunlara yol açan bu islemi yasadisi ilan etmeye yanasmiyor. Washington Post gazetesinin haberine göre Kuzey Irak'ta her yil yüzlerce kiz çocugu, ilkel yöntemlerle sünnet ediliyor. Saglik açisindan hiçbir yarari olmadigi gibi,...
  5. esim kürtleri sevmiyor

esim kürtleri sevmiyor

fakat kizim kürt cocuguna asik ve evlenmek istiyorlar ama ben kocama nasil söyliyecegimi bilemiyorum. eger duyarsa kiyameti koparir,ama mutltkka bilmesi lazim.lütfen bana yardim edin.

Sayfayı Paylaş