gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Kurt Wenner Kaldırımlara can veriyor

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kurt Wenner Kaldırımlara can veriyor

çok güzeller teşşekkürler handanca emeğine sağlık cnm

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kurt Wenner Kaldırımlara can veriyor

çok süper yapmış yaa helal olsun valla :S

Kurt Wenner Kaldırımlara can veriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kibariye - Can Veriyorum

Kibariye - Can Veriyorum

Kanadi KirilmiŞ Bİr Marti Gİbİ Dalgalar İle Ben BoĞuŞuyorum RÜzgara KapilmiŞ Bİr Sandal Gİbİ Bİr SaĞa Bİr Solasavruluyorum İŞte Ben Burada Bu Hallardeyİm Artik SensİzlİĞİn Son Demİndeyİm Bak ÖmÜr Bİtİyor Son Nefesteyİm Haydİ Gel DÖn Artik Can Verİyorum İÇİmde Sensİzlİk Firtinasi Var ÖnÜnde Savrulup SÜrÜnÜyorum Vurdum AŞk Zİncİrİ İkİ Elİme YavaŞ YavaŞ ÖlÜp Can Verİyorum
  2. harp kaldırımında aşk...

harp kaldırımında aşk...

Harp Kaldırımında Aşk sen şimdi yanımda yepyeni bir türkü gibisin hiç görmediğim yıldızlar gözlerine doğmuş bir büyüklük duygusu dağlar gibi yüreğinde ah biz mutluluğu böyle aranıp duracak mıyız yağmur hep böyle yağacak mı hatıralara eksik olan bir şey var sana bana dair belki bir rüzgar belki rüzgardan da hafif ama kalbimiz yine uzak bir deniz gibi boş heybetli gurupların belirdiği...
  3. canlar

canlar

slm melşekler nasılsınız
  4. Topla Gözyaşlarını Kaldırımlardan...

Topla Gözyaşlarını Kaldırımlardan...

Topla Gözyaşlarını Kaldırımlardan... Ellerin mi titredi, yüreğin mi. Umutlarımı vurmaya çalıştığın silahın kabzası sevgiden mi yoksa. Beni yine öldüremedin, kalamadın pişmanlıklarınla sevdiceğim. Hasrettin ellerine değdiğimde tutuşmaya, muhtaçtın sevdama, sana dair her cümlenin sonuna uluorta öpmelerimle nokta koymaya. Yine döndün bana. Dönmedi yüreğim ihanetin kırmızısına. Yalnızlık...
  5. Yaya Kaldırımında Uyulması Gereken Kurallar

Yaya Kaldırımında Uyulması Gereken Kurallar

yaya kaldırımında yürüme ile ilgili doğru ve yanlış davranışlar yayaların uyması gereken kurallar yayaların kaldırımda yürüme ile ilgili doğru ve yanlış davranışları kaldırımda davranışlar yaya kaldırımındaki davranışlarımız Yayaların Dikkatine!!! Yaya kaldırımında yüyürken hangi kuralalra uymak gerekir; buyrun bilgi sahibi olalım Melek'ler. - İtişimeden yürünmelidir. - Küçük çocuklar daima...

Sayfayı Paylaş