gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kürtaj Hangi Aya Kadar Yapılır acil cevap!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kürtaj Hangi Aya Kadar Yapılır Kızlar hamileliğin kaçıncı ayına kadar kürtaj yapılabilir, ben şuan 4 aylık hamileyim ve bebeğimiz özel nedenlerden ötürü aldırmam lazım sizce kürtaj yaptırabilir miyim? Lütfen çok önemli bana acil cevap yazın!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Siz kürtaj yaptırabilmek için gerekli olan zamanı aşmışsınız. Bu yüzden kürtaj yaptıramazsınız. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiyi Merak Edenlere Ne Zamana Kadar Kürtaj Yapılabilir adlı konumuzda bulabilirsiniz ...

Kürtaj Hangi Aya Kadar Yapılır acil cevap! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürtaj nasıl yapılır ne kadar sürer merak ettiğiniz herşey burda!!!

kürtaj nasıl yapılır ne kadar sürer merak ettiğiniz herşey burda!!!

kürtaj ne kadar sürer kürtaj nasıl olur nasıl yapılır kaç saat sürer kaç dakika Kürtaj nasıl yapılır ? Kürtaj kesinlikle, bir doğum kontrol yöntemi değildir. İstenmeyen hamileliklere son verilmesi amacı ile yapılır. Ülkemizde 10 haftalık gebeliğe kadar hamile kadının rızası ile yapılmaktadır. Hamile kadın reşit ise ve bekar ise kendi onayı yeterli olmaktadır, evli ise eşinin de onayı...
  2. Hepatit A Aşısı Hangi Ayda Yapılır

Hepatit A Aşısı Hangi Ayda Yapılır

Hepatit A Aşısı Hangi Ayda Yapılır ? Selam kızlar sizden bu konuda bilgi istiyorum acaba Hepatit A Aşısı Hangi Ayda Yapılır
  3. Kürtaj işlemi hangi amaçlarla yapılır?

Kürtaj işlemi hangi amaçlarla yapılır?

kürtaj nedir,kürtaj nasıl yapılır,kürtaj fiyatları,kürtaj kimlere yapılır,kürtaj ağrılı bir işlemmi,kürtaj hakkında bilgiler İstenmeyen gebelik olduğunda yada tıbbi olarak bir kürtaj gerektiğinde (örneğin boş gebelik, anembriyonik gebelik, bozulmuş gebelik, tam olmayan düşük-inkomplet abortus gibi nedenlerle ) müdahale vakit geçirmeden bir jinekoloğun önerisi ile yapılmalıdır. Gebelik...
  4. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??
  5. kürtaj kaçıncı aya kadar

kürtaj kaçıncı aya kadar

İyi akşamlar ben 13 haftalık hamileyim .Evli değilim ne yaptıysam bebeği düşüremedim .Kürtaj için araştırma yapıyorum en son kaçıncı aya kadar yapılabilir ?

Sayfayı Paylaş