gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kürtaj Olduktan Sonra Kanama Kaç Gün Sürer?

Konu, 'Kürtaj' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu kürtaj sonraki kanama süresi hakkında bilgilere yer vermektedir. Bazı gebelikler sonuna kadar gitmez ve farklı nedenlerden dolayı kürtaj olarak sonuçlanabilir. Birçok kürtaj olan bayanın en çok merak etitği sorulardan biri olan kürtajdan sonra kanama süresi hakkın da sizlere gerekli bilgileri sunuyoruz.

Kürtaj rahim içinden doku çıkarmak anlamına gelir.

Kürtajdan sonra başlayan ve 10 – 15 gün devam eden önce adet kanaması gibi olan sonra siyah koyu renkte kan pıhtıları gibi gelen kanama normaldir.

Kürtajdan hemen sonra kürtaj sırasında kullanılan tek dişli aletinin battığı yerden bir süre kanama olabilir.kürtajdan sonra başlayan ve 10 – 15 gün devam eden önce adet kanaması gibi olan sonra siyah koyu renkte kan pıhtıları gibi gelen kanama normaldir.

Kürtajdan sonra 15 – 20 gün geçtiği halde hala adet kanaması gibi kanama veya kramp tarzında ağrı olursa doktorunuza müracaat etmeniz uygun olur.

Kürtaj Olduktan Sonra Kanama Kaç Gün Sürer? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj olduktan sonra

Kürtaj olduktan sonra

kürtajdan sonra hamile kalanlar slm herkese mayıs ayında 7 haftalık bebğimi ilk başta kalbi attı sonra durmuş ve aldılar ozamandan beri korunduk ilk bu ay yani kasım ayında korunmadık kürtajdan sonra ilk 3 ay hamile kalmdan önceki gibi 32 günde bir adet oldum sonra bu aya kadar 27 günde bir kasım 27.11.2010 adet olmam lazımdı olmadım ikikere idrar testi dünde kan tahili yaprıtrdım sonuç 0,5...
  2. Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Yumurtlama dönemi kaç gün sürer

Kızlar yumurtlama dönemi belirtileri ve kasıklarda ağrı yada bu dönemde ağrıyla birlikte kanama olur mu nasıl anlaşılır. Birde kaç gün ürüyor bu dönem teşekkür ediyorum.
  3. Ovulasyon Kaç Gün Sürer?

Ovulasyon Kaç Gün Sürer?

yumurtlama kaç gün sürer,yumurtlama kaç gün olur,yumurtlama nedir,ovülasyon nedir,Ovülasyon hakkında bilgiler Kadınlarda adet döngüsünün ortasındaki günlerde yumurtlama olur. Yani örneğin 28 günde bir adet gören bir kadında 14. günde yumurtlama olur. Daha geç adet gören kadınlarda yumurtlama da geç olur mesela 35 günde bir adet gören bir kadında yumurtlama yaklaşık 21. gün olur. Yani...
  4. Adet kanaması  kaç gün sürer?

Adet kanaması kaç gün sürer?

normal adet periyodu nedir,kaç gün adet olunur,adet kaç gün devam eder,normal adet kanaması kaç gün sürer,normal adet süresi ve miktarı hakkında bilgiler Adet (regl, mens) kanamasının 2-7 gün arasında sürmesi normal kabul edilir. sadece 1 gün kanama olup bitmesi az miktardadır ve sebebin araştırılması gerekir. 7 günden fazla süren kanamalar da uzun kabul eedilir ve nedenin araştırılması...
  5. Yumurtlama kaç gün sürer?

Yumurtlama kaç gün sürer?

Bayanlarda yumurtlama dönemi aslında uzun süren bir dönem değildir. Yumurtlama Ovulasyon oluşumu bir anda olur ve biter, bir yumurta hücresi 24 saat yaşayabilir, daha fazla yaşayamaz. Bu da demek oluyor ki yumurtlama gerçekleştikten sonra 24 saatlik süre zarfında gerçekleşen ilişkilerde kadın hamile kalabilir, ancak 24 saat sonrasındaki zamanlarda gerçekleşen ilişkilerde hamile kalamaz. Çünkü...

Sayfayı Paylaş