gebe
  1. prenses_love

prenses_love Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kürtaj olduktan sonra

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında prenses_love tarafından paylaşıldı.

kürtajdan sonra hamile kalanlar slm herkese mayıs ayında 7 haftalık bebğimi ilk başta kalbi attı sonra durmuş ve aldılar ozamandan beri korunduk ilk bu ay yani kasım ayında korunmadık kürtajdan sonra ilk 3 ay hamile kalmdan önceki gibi 32 günde bir adet oldum sonra bu aya kadar 27 günde bir kasım 27.11.2010 adet olmam lazımdı olmadım ikikere idrar testi dünde kan tahili yaprıtrdım sonuç 0,5 yani negatif acaba neden adetten olamıyorum adet. olucağıma dair hiçbir belirti yok .doktara gitmelimiyim sizce birde bu ay yani kasım ayında folik aside başladım acab etkilermi

2. mevsimim

mevsimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım hiç üzülme bende hiç yoktan sen hamile kalabiliyorsun benim de 6 günüm geçti bende 2 test yaptım benimde ben hiç kalamadım o mutluluğu yaşayamadım ama sen hiç yoktan o mutluluğu yaşadın ben çok düşünmekten oluyordur galiba allah hepimize hayırlı sağlıklı bebişle versin geç olsa versin hiç yoktan umudumuz var çok üzülme arkadaşım dediğim gibi hiç yoktan hamile kalabiliyorsun

3. mevsimim

mevsimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha bu arada yazmayı unuttum benim de negatif kan testi yaptırmadım çünkü sonuçun ne olduğunu biliyorum yok diyecekler evde bi yıkım yaşadım hastanedede yaşayamam birde ben polikistik overliyim senin sorunun ne

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

canımm hıcc beklemee hemenn bı kan testııı yaptırr sonucu erken zamanda ogrenkiii ona gore hareket edesınn..rabbım gonlune gore versın bende cokk ıstıyorum ınsallah en kısa zamanda alırızz kucagımızaa rabbım bızlerede tez zamanlda nasıpp eylesınn...

Kürtaj olduktan sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  2. kürtajdan sonra ağrı yaşayanlar

kürtajdan sonra ağrı yaşayanlar

Kızlar iki aylık bebeğimi kürtaj yaptırmak zorunda kaldım sıkıntı vardı diye. Karnımda batmalar var ve inanılmaz ağrılar yaşıyorum. Bu tür durumda sizler neler yaptınız neler kullandınız bana bilgi verin ilaç kullanmalı mıyım ? Doktor bir tek ağrı kesici verdi birde heralde içinde antibiyotik var ne yapmamı öneriyorsunuz arkadaşlarım.
  3. Kürtaj Olduktan Sonra Kanama Kaç Gün Sürer?

Kürtaj Olduktan Sonra Kanama Kaç Gün Sürer?

bu konu kürtaj sonraki kanama süresi hakkında bilgilere yer vermektedir. Bazı gebelikler sonuna kadar gitmez ve farklı nedenlerden dolayı kürtaj olarak sonuçlanabilir. Birçok kürtaj olan bayanın en çok merak etitği sorulardan biri olan kürtajdan sonra kanama süresi hakkın da sizlere gerekli bilgileri sunuyoruz. Kürtaj rahim içinden doku çıkarmak anlamına gelir. Kürtajdan sonra başlayan ve...
  4. Kürtajdan Sonra Adet Düzensizilği Yaşayanlar

Kürtajdan Sonra Adet Düzensizilği Yaşayanlar

bu konu kürtaj sonrası yaşanan adet düzensizliği hakkında bilgilere yer vermektedir. Farklı nedenlerden dolayı yapılan kürtaj sonucunda yaşanan adet düzensizliği hakkında bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kürtaj işleminden sonra adet ortalama olarak 30-40 gün sonra görülür. Bu süre bazen 20 gün kadar kısa olabilir bazen daha...
  5. Kürtajdan Sonra Gebeliğin Devam Etmesi

Kürtajdan Sonra Gebeliğin Devam Etmesi

kürtaj oldum hcg değerim düşmedi,kürtaj sonrası gebeliğin devamı,kürtaj nedir,kürtaj nasıl yapılır,kürtaj hakkında bilgiler Kürtaj sonrası yeniden hamile kalmak için bir kaç ay geçmesi yeterlidir. Ancak çok nadiren hemen kürtaj sonrasındaki ay tekrar hamile kalanlar olabiliyor, bunun bir zararı olmaz, bebek açısından bir risk oluşturmaz. İlk adet görme kürtajdan 30-45 gün kadar sonra olur...

Sayfayı Paylaş