gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kurtaj oldum ve hic adet gormedim hamile yim yine aynisi olur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Esimin sper sayısı ve haraketlilik az olması ndan dolayı bebeğim gelişme den öldü simdi yine hamile yim aynisi olur mu

kurtaj oldum ve hic adet gormedim hamile yim yine aynisi olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvaksiz gelin olur mu hic?

Duvaksiz gelin olur mu hic?

Gelin hanimlara duyurulur..noooooooolur duvaksiz olmayin.. Bu da cimcime gelinlere gelsin :))
  2. hamileyken adet olunur mu ?

hamileyken adet olunur mu ?

Kızlar ben hamileyken adet oldum heralde, daha doğrusu çocuk mu düşüyor hiç bişey anlamadım şimdi akşam ve doktorumu aradım cevap vermedi buraya yazmaya karar verdim hamileyken adet olunur mu teşekkürler lütfen acil ?
  3. Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Kızlar ben iki aylık hamileyim, merak ediyorum bu hamilelikte adet sancısı gibi sancı olur mu adet olunur mu ? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi korkuyorum bebeğime bişi olcak diye bu aralar çok nanemola oldum her şeyi bebeğime bağlıyorum. Lütfen yardım edin çok uzun zamandır bebek istiyordum çok şükür oldu nolur yardım edin bana ::S
  4. Adet bitimi yumurtlama olur mu?

Adet bitimi yumurtlama olur mu?

merhaba kızlar bu sefer araştırdım ovulasyon tahminiyle ilişkiye girmeye karar verdim ama işler ters gitti. mesela 8 gün yıkanırken 4. gün adet lekem bile bitti . hergün ateşimide ölçtüm 36 idi iki gün önce 36.5 du dün 35.6 bugün 35.4 .tahminimce yumurtlama oldu ama erken değil mi. doktorumda şehir dışında. bu yumurtlam ne kadar sürer.ayrıca belirtiler doğru yapışkan sıvı da oluşmuş. ayyy...
  5. hamileyken adet olunur mu

hamileyken adet olunur mu

Merhaba ben 1 yıldır evliyim çocuk istiyoruz esimle çok doktorlara gittim catlatma inesi yaptim geçen ay çok sidetli ağrılarım oldu karnimda kasiklarim çok agriyodu midemde bulaniyodu test yaptim iki çizgi cikti silikti sonra dayanamayıp kan testi yaptim supheli cikti ama adet gördüm sonra acaba ustunemi gordum bilmiyorum suan adettime 11 gün var beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş