gebe
  1. lovesty

lovesty Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen

Konu, 'Kadınlar' kısmında lovesty tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.3 ay önce kürtaj oldum bebeğimi kaybettm.bu ay sol kasigimda bi batma oluyor canini acitiyor bi halsizlik var üzerimde acaba hamilemiyim adet olmama bir hafta var kasigimda batma hic olmazdi acaba başka birşey mi var anlayamadım yardimci olurmusunuz...

2. cetinkaya

cetinkaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Batma varsa buyuk ihtimal adet olcaksin

Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  2. hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

hamile kalmak istiyorum hamile kalanlar yardım lütfen

merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım 29 yaşındayım 1 bçuk yıldır ewliyim son 5 aydır korunmuoruz yani eşim korunmuyor.ama henüz bi gelişme yok doktora gittik eşim de ben de ama sonuçlar gayet ii çıktı.hatta doktor sizin mutlaka olur dedi ama gene yok bişi...sabırsız davranmak istemiorum ama merak etmior diilim.bu arada bnm prolaktin 20.7 çıktı.normla değerler 1.39 ile 19.40 mış ama...
  3. polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over hastasıyım ve yakında düğünüm olacak hamıle kalamamaktan korkuyorum benım durumumda olan var mı acaba
  4. Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalmak, vajinismuslu olup hamile kalanlar ve vajinismus olup nasıl hamile kalınır hususunda detaylı paylaşım alanı. Vajinismus tedavi kliniklerine başvuran pek çok hastanın geliş nedenleri arasında cinsel sorunu çözmek ve daha sonra da doğal yollarla hamile kalmak bulunur. Bu bölümde vajinismus hastaları için gebe kalma ve gebelik dönemi, vajinismus hastalığı ve...
  5. Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Pko olup hamile kalanlar yardım edin bana hamiş olmak istiyorum

Merhaba hanımlar vakit ayırıp okursanız cok sevinirim. Eşimle 3 aydır korunmayı bıraktık ve doktora gidiyordum. Önce pko var dedi sonra adetten sonra gel dedi gittim iki yumurta gördü çok iyi dedi... İlişkiye gir ertesi gün gel diye tarih verdi gittim. Bu defa yine muayene de cok güzel yumurtaların catlamış cok doğru zamanda girmişsin dedi sıvı da var dedi. Bana progestan fitil b1 b2 vitamin...

Sayfayı Paylaş