gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

kürtaj

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Okunan Rüya Tabiri : Kürtaj Rüyada hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa işarettir. Bu rüya, rüyayı gören kadının yanlış bir karar almak üzere olduğunun da habercisidir.Rüyada kürtaj yaptirdigini gören bir kadinin, kocasinin emaneti olan namusuna dil uzatacak kimselerle arkadas olmasina ve Sünnet-l Seniyyeyi terketmesine isarettir.Hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa işarettir.Hamile bir kadının kürtaj olması hastalığa işarettir.

kürtaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj

Kürtaj

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kürtaj...

kürtaj...

cocuk nasıl düşer istenmeyen bebek nasıl düşürülür kürtaj olmadan bebek düşer hamileyim düşürebilirim 4 aylık düşürülür Kürtaj, ana rahmindeki "cenin"* in herhangi bir dış etkiyle düşmesi. Bu, kasıtlı olarak ilaç kullanma vb. ile olabileceği gibi, korku, yüksek bir yerden düşme, döğülme, hastalık... ile de olur. Tıpta kullanılan "kürtaj" terimi ana rahminin içini kazıyarak...
  3. Kürtaj Fiyatları, Kürtaj Ücretleri

Kürtaj Fiyatları, Kürtaj Ücretleri

kürtaj fiyatları kürtaj ankara ankara fiyatları 2010 kürtaj olmak için fiyat araştırması yapan hanımlara yönelik konudur. ALLAH kimseyi bu durumda bırakmasın ama ne diyelim hayırlısı :) kürtaj fiyatları Kürtaj yalnızca ve ancak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı tarafından uygulanmalıdır. Yapılan işlem kesinlikle “gizli” kalmaktadır ve hasta haklarına saygı gösterilmelidir....
  4. Kürtaj ve Kürtaj Riskleri Nelerdir?

Kürtaj ve Kürtaj Riskleri Nelerdir?

kürtaj nedir,kürtaj nasıl yapılır,kürtajın riskleri,kürtajın komplikasyonları,kürtaj sonrası kontrol,kürtaj hakkına bilgiler Kürtaj bebeğin belli bir haftada alınması ve hamilelik sürecinin sonlandırılması ile alakalı bir durumdur. Ancak kürtaj günümüzde oldukça sık yaptırılmakta ve bunun zararlarının bilindiği halde insanlar kürtaj yaptırmaktan vazgeçmemektedirler. Kürtajın zararları...
  5. kürtaj

kürtaj

benim ilk gebeligim istenmeyen bir gebelik oldugu için kürtaj oldum doktor 20 gün ilişki yasak dedi ve ben 15 inci gün ilişkiye girdim içime boşalma gibi bir durum olmadı bu durumda bir zararı olur mu yada yeniden hamile kalmış olabilirmiyim

Sayfayı Paylaş