gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kürtajdan sonra ağrı yaşayanlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar iki aylık bebeğimi kürtaj yaptırmak zorunda kaldım sıkıntı vardı diye. Karnımda batmalar var ve inanılmaz ağrılar yaşıyorum. Bu tür durumda sizler neler yaptınız neler kullandınız bana bilgi verin ilaç kullanmalı mıyım ? Doktor bir tek ağrı kesici verdi birde heralde içinde antibiyotik var ne yapmamı öneriyorsunuz arkadaşlarım.

2. melekinci

melekinci Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    sen o ilaçları kullan ağrın olması normal

kürtajdan sonra ağrı yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj olduktan sonra

Kürtaj olduktan sonra

kürtajdan sonra hamile kalanlar slm herkese mayıs ayında 7 haftalık bebğimi ilk başta kalbi attı sonra durmuş ve aldılar ozamandan beri korunduk ilk bu ay yani kasım ayında korunmadık kürtajdan sonra ilk 3 ay hamile kalmdan önceki gibi 32 günde bir adet oldum sonra bu aya kadar 27 günde bir kasım 27.11.2010 adet olmam lazımdı olmadım ikikere idrar testi dünde kan tahili yaprıtrdım sonuç 0,5...
  2. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  3. ilişki anında ağrı yaşayanlar

ilişki anında ağrı yaşayanlar

her keze merhaba.kimseye anlatamadığım ve çok sıkıldığım bir durum var 3 yıllık evliyiz ve bebeğimiz yok.Eşimle birlikte olurken kasıklarım çok ağrıyor ve aşırı sancım oluyor.içinizde böyle olan varmı bunun sebebi nedir?
  4. kürtaj sırasında ağrı duyulurmu?

kürtaj sırasında ağrı duyulurmu?

13 haftalık gebeyim ve bugün doktor kontrolüm var bebeğim alınacak.Acaba kürtaj sırasında acı duyarmıyım?Çok korkuyorum..
  5. Kürtajdan Sonra Adet Düzensizilği Yaşayanlar

Kürtajdan Sonra Adet Düzensizilği Yaşayanlar

bu konu kürtaj sonrası yaşanan adet düzensizliği hakkında bilgilere yer vermektedir. Farklı nedenlerden dolayı yapılan kürtaj sonucunda yaşanan adet düzensizliği hakkında bilgi edinmek isteyen üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için genel bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Kürtaj işleminden sonra adet ortalama olarak 30-40 gün sonra görülür. Bu süre bazen 20 gün kadar kısa olabilir bazen daha...

Sayfayı Paylaş