Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Bende 1 ay önce(27.12.2013) aynı şekilde kürtaj oldum malesef.
9 haftalık hamileydim benimde kanamayla başladı ve b Hcg değerim düşüyordu kürtaj yaptılar ve bir hafta sonra bel ağrısı başladı aynı zamanda kasık ağrısıda.Doktoruma sordum bunun normal olduğunu söyledi,şimdi geçti.
bende 1 hafta önce kürtaj oldum sancılarım oluyor dr normal dedi

Slm hepinize gecmis olsun diyorum.. Bende malesef 04.o1.2014 test yaptm pozitiv, ama malesef cok kisa sürdü, bebegimiz gelismedigi icin kürtaj olmak zorunda kaldim (5.02.2014)

Kanama 5.2.2014 itibariyle var... 2-3 gündür leke sekliyle olmakda..

PISKOLOJIM cok bozuldu evet herkezde oldugu gibi, cok istiyorduk bebegimizin olmasini..

2 haftayi gecti iliskiye girmedik, kiii iliskiye girmek sakincali yada bir zarari olurmu?

Ben 1. adetim olduktan sonra yine hamile kalmak istiyorum, yine ayni sekilde sonuclanirmi acaba diye düsünüyorum, Sizce???????

Cooook istiyoruzz allahin izniyle ikizlerimizin olmasini :) Cevaplarinizi bekliyorummm

mrb arkadaslar bende bundan 5 ay önce kendı ıstegımle kurtaj oldm doktorlar yasım kucuk olfugu ıcın ve ılk bebegımde kurtaj oldugum ıcın zor hamıle kalırsın bıdaha dediler ama şimdi adet gunum gecıktı ve hafif lekjenmelerım var bıde mıde bulantısı ama test yapmaya korkuyorm negatıf cıkar dıye sızce hamıle olma ıhtımalım varmıdır :

arkadaşlar merhaba. bende pazartesi günü bebeğimin kalbinin durması sonucu kürtaj oldum. 11 haftalıktı ama 8 haftada kalmış. 4.5 yaşında oğlum var ve o bu bebeği çok istiyordu. dün karnımda bebek var diye senin karnına vurmam dedi bende yok demiş bulundum bana çok kızdı. ne yapacağımı bilemiyorum.kendimi unuttum artık onu düşünüyorum nasıl anlatıcam ne yapıcam bilemiyorum. doktor 5 ay çocuk düşünmeyin dedi ama zaten benim hemen istediğimde olmuyor birde oğlumun 1. sınıfa denk gelmesini istemiyorum. bana yardımcı olabilirmisiniz ne yapabilirim oğlumun durumuna

Arkadaslar bende ocagin 29unda kurtaj oldum dis gebeliksuphesi var dediler beni kurtaja aldilar fakat dis gebelik degilmis bosu bosuna gitti bebegim simdi tekrar hamileyim test yaptim pozitif cikti fakat korkuyorum dktra gitmeye tekrar aynisi olur diye benim yasadigimi yasayan varmi yardim edin lutfen cok korkuyorum

Bende mart ayinda ilk cocugumu kaybettim evde dusurdum doktora gittim parca var dedi bide kurtaj oldum hala hamile kalamadim ve cok uzgunum kan pihtilasmasi varmis ikinci hamileligim icin gereken hazirligi yaptim insallah sag saglim kucagima alirim

Ben bir ay once dusuk yaptim ve suan bir aylik hamileyim surekli yatmam gerktgni soledi doktr rabbim musade ettigi zamn oluo rabbim hayrli evlatlar versin

Merhaba bende dun kurtaj oldu 12haftalik bebegimin kalbi durdu 7haftalik gozukuyodu ama ben 3hafta bekledim ama yasamadi ALLAH'IN taktiri "ALLAH"kimseye vermesin evlat acisi bundan uc yil oncede 6 aylik bebegimi kaybetim sularim geldi yasamadi mefat eti 3yil bekledim ama ALLAH vermeyince vermiyor kurtajdan sonra hamile kalan var mi ben okuyorum cok arastirdim 3 4 hafta sonra giriliyor mus iliskiye doktorm 3ay bekleyin dedi ama yine birsey olursa diye korkuyorum ilaclar yazdi hamile kalmadan once icilmesi gereken bi tur ilac bulgaristandan yazıyorum Selametle "ALLAH KİMSEYİN KUCAGİNİ BOŞ BIRAKMASIN İNŞALLAH"

Mrb arkadaslar bende 6 eylülde hamile oldgmu ögrenmştim ama kesem gelsmedi bebegim görülmdi (boş gebelik) bu yüzdn 11 ekimde kürtaj oldum 5 gün sonra 1 ay olack dr 3 ay bekle dedi ve ben polikstigm 10 ay tedavi gördüm tedaviyi bıraktgmda rabbim kendilgnden nasip etti 1 yıllık evliym ve bebegimiz olmasnı çok istiyrum benim gbi olup kürtajdan hemen sonra hamile kalan var mı aranızda cok m.ediyrum:cry:

Geri