gebe
  1. hamimamitami

hamimamitami Forum Okuru

Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır arkadraşlarım ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında hamimamitami tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım ben geçen ay kürtaj oldum kürtajdan sonra hamile kalma şansım ne kadar var kaç ay sonra tekrar hamile kalabilirim ve neler yapmam gerekiyor acaba bana kürtajdan sonra doktor kontrolü ile hamile kalanlar neler yaptıklarını neler ettiklerini yazibilirler mi teşekkürler.

Kürtajdan sonra hamile kalma şansı ne kadardır arkadraşlarım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

hamile kalmaya karar verdikten sonra ne kadar zamanda hamile kalabilirim

nasıl hamile kalabilirim nasil hamile kalabilirim nasıl gebe kalırım Çiftler genelde hamile kalmamak için büyük çaba sarf ederler ve çeşitli yöntemlere başvururlar. Ancak bir bebek sahibi olmaya karar verdikleri an şaşırtıcı gerçekle karşılaşırlar. Bu şudur; aslında bir aylık adet periyodunda hamile kalabileceğiniz zaman 4 gün...
  2. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  3. Kürtajdan sonra ne zaman hamile kalmalıyım?

Kürtajdan sonra ne zaman hamile kalmalıyım?

kürtajdan sonra gebelik ,kürtajdan sonra hamilelik,kürtaj sonrası ne zaman hamile kalınmalı,kürtaj sonrası hemen hamile kalınırmı,kürtajdan sonra gebelik hakkında bilgiler Kürtaj sonrası hamile kalma olasılığı, kürtajdan sonra hamile kalma sorunu nedir.Kürtaj özellikle hiç doğum yapmamış olanlarda kısrlık yapacağına ve bir daha hamilelik oluşmayacağına dair yanlış bir inanış vardır. Doğru...
  4. Endometriozis Sonrası Gebe Kalma Şansı Ne kadar?

Endometriozis Sonrası Gebe Kalma Şansı Ne kadar?

endometriozis nedir,endometriozis belirtileri,endometriozis nedenleri,endometriozis kısırlık yaparmı,endometriozis tedavisi,endometriozis hakkında bilgiler Rahim içinde oluşması gereken endometrium hücrelerinin rahim harici başka bir bölgede oluşması ile meydana gelen hastalığa endometriozis denir. Endometrium dokusunun normal şartlarda sadece rahim içinde büyümesi gerekir. Ancak bazı...
  5. Klomenle hamile kalma şansı ne kadar?

Klomenle hamile kalma şansı ne kadar?

Kısırlık (infertilite) vakalarında, kadınlardaki yumurtlama problemlerinin giderilmesi için klomifen sitrat kullanılır. Normal bir kadındaki adet döngüsünde, hipotalamustan gonadotropin, yani serbestleştirici hormon salgılanması, hipofizin FSH ile LH salgılamasına yol açar ve bu da follikül gelişmesini ve kadında yumurtlamayı sağlar. Hipotalamustan gonadotropin salgılanmasına bağlı bir sorun...

Sayfayı Paylaş