gebe
  1. sen-lin12121212

sen-lin12121212 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    357
    Ödül Puanları:
    0

kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya

Konu, 'Gebelik' kısmında sen-lin12121212 tarafından paylaşıldı.

düşükten sonra hamile kalanlar kürtajsız düşük arkadaşlar düşük sonrası ne kadar sonra hamile kaldınız veya kalan varmı?

2. menekşe85

menekşe85 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    tatlım 2kere adet gördüm,korunmayı bıraktıgim ay hamiş kaldm.sendemi dùsük yaptın?bu hamıleliğinde ilaç falan kullanıyonmu?

3. edbyt

edbyt Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben düşükten 1 yıl sonra hamile kalmıştım. 6 haftalık hamileydim ama 5 gün önce meleğim gelmekten vazgeçti.

Rabbim isteyen herkesi anneliğe kavuştursun. Aminnnnn...

kürtajsız düşük sonrası gebe kalanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  2. düşük sonrası regl

düşük sonrası regl

merhaba hanımlar ben geçenlerde düşük yaptım ama henüz adet olmadım düşük yapanlara sorum düşük sonrası ne zaman adet oldunuz acaba
  3. ağustos 2013 gebe kalanlar...

ağustos 2013 gebe kalanlar...

selam arkadaşlar...inşallah nisan 2014 annesi olacagım.yalnız ikizmi tekmi muallakta..kan degerim 07/08/2013 te 30 du.. 13/08/2013 611,20 cıkmış.doktor ikiz olabilir dedi...kan degerim yuksek cıkmış..ultrasonda görünmedi cumartesi gel görelim dedi..acaba ikizmi...bilgisi olan varmı...bu arada bende ikizim..tek yumurta..eşimin ablaları kuzenleri ikiz :) yani bende çok yuksek ikiz olma ihtimali..
  4. düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk

düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk

bn Bundan sekiz ay önce düşük yasadım ilk gebeliğimdi psikolojim çok bozuldu bnmle aynı şeyleri yasayanlara yardımcı olmak ve bundan sonrası için fikir aışveşinde bulunmak için bu konuyu açtım:18:
  5. Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Bir kadın için en güzel düştür anne olmak.Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar.Düşükle sonuçlanan gebelik anne adayın da bir takım kaygıların...

Sayfayı Paylaş