gebe
  1. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında shekerr_hale tarafından paylaşıldı.

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

2. çiğdemdeniz

çiğdemdeniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    var arkadış ben kaldım sadece sana önerim kafana sakın takma buda düşecek diye benim ilk düşük oldu ve devamı geldi 4.de çocuğum oldu benim gibi buda düşecek diye sakın kafana takma hamile kalıyorsan problemin yok demektir sadae dediğim gibi kafanı rahat tut

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba melekler benim de bebeğimde gelişim geriliği vardı ve nisan 5te kalbinin durması sonucu vakumlama yöntemi ile kürtaj oldum ilk bebeğimdi ve 10.ayda hamile kalabilmiştim.dr um ilk adetten sonra korunmayı bırakabilirsin dedi.28.günde ilk adetimi gördüm ilk adetimin 12. günü tekrar adet oldum dr düzensiz yumurtlama olabilir ama ilaçla müdehale etmek istemiyorum dedi. bu arada ilişkide bulunduk ikinci kanamanın 11.günü çok hafif pembe lekelenme oldu 3gün günde bir iki damla kahverengi akıntı ile sonlandı.bunun üstünden de 10 gün geçti ilk gebeliğime benzer bazı belirtiler yaşıyorum ümitlenmek istemiyorum test yapsam belli olur mu bilemiyorum benzer durum yaşayanlar var mı merak ettim

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhabalar.bende kürtajsız düşük yaptım.yeniden hamile kalabilirmiyim hep bu endişe içindeyim.bir adet geçmesini beklemek zorundamıyım.bilgi veren olursa sevinirim.allah herkese sağlıklı evlat sahibi olmayı nasip etsin.teşekkürler...

5. zeliha bozdogan

zeliha bozdogan Forum Okuru

Bende kurtajsiz dusuk yaptim daha uzerinden 30 gecti adet olmadim ve aynibelirtiler bendede var acaba hamilemiyim

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşükten  sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...
  2. Kisti olup hamile kalan varmı?

Kisti olup hamile kalan varmı?

kist hamileliğe engelmidir,kist gebe kalmaya engelmidir,kist hamile kalmayı önlermi,kist kısırlık yaparmı,kist ve kısırlık hakkında bilgiler Kadınların korkulu rüyası yumurtalık kistleri miyomlardan sonra en sık saptanan jinekolojik problemlerdir. Şiddetli kasık ağrısı, karında şişlik ve ele kitle gelmesi gibi belirtilerle kendini gösterebilen bu kistler bazen ilaç tedavisi ile kontrol...
  3. Süt buharıyla hamile kalan varmı?

Süt buharıyla hamile kalan varmı?

süt buharıyla hamile kalanlar,süt buharıyla hamile kalmak mümkünmü,süt buharında oturma,süt buharı ve hamilelik hakkında bilgiler Çocuk sahibi olamayan bir çok çift geleneksel yöntemlere başvuruyor ve sağlığıyla oynuyor.Bel çektirmekten tutunda göbek kaldırmaya,ve süt bitkisel karışımların buharında oturmaya kadar bir çok yolu deniyorlar.Süt ve maydanoz karışımından oluşan süt buharında...
  4. Çift rahimle hamile kalan varmı?

Çift rahimle hamile kalan varmı?

Anne karnındayken dişi fetusta rahim, iki küçük tüpten oluşmaya başlar. Fetus büyüdükçe bu tüpler birleşerek büyük, içi boş bir organı yani rahmi meydana getirirler. Bazen bu tüpler tam olarak birleşmezler ve her biri ayrı bir boşluk oluştururlar. Bu durumda çift rahimden bahsedilir. Çift rahimde, genelde her birinin ayrı rahim ağzı olur. Bazı çift rahimli kadınların vajinaları da çift olur...
  5. Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin...

Sayfayı Paylaş