gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kurtlar Vadisi Değişti

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Kurtlar Vadisi Değişti
    süper photoshop olmuş bunlar...
    emeğine sağlık canım...

Kurtlar Vadisi Değişti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi

hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti. Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet...
  2. kurtlar vadisi 22.Bölüm

kurtlar vadisi 22.Bölüm

22.Bölüm Devletin içindeki çetelerle mücadele eden Polat Alemdar, derin çetenin başı Vural’ı başkan koltuğunda görünce neler olacak? Vural’ın Polat ve eski başkan için kurduğu hain plan ne? Misyonerlere yapılan saldırıları engellemeye çalışan Polat, hangi karanlık güçlerin oyunları sonucu bu cinayetlere bulaşmış gibi gösterilecek? Polat’ın düşmanı Muro cephesinde hangi sürpriz gelişmeler...
  3. kurtlar vadisi 27.bölüm

kurtlar vadisi 27.bölüm

27.BölümPolat Alemdar, Ahu’nun ölümünün ardından, bu korkunç komployu kuranları öğrenmek için harekete geçer. Jülide’den öğrendikleri, Polat kadar Davut Tataroğlu’nu da şaşırtacaktır. Ancak Tataroğlu’nu şaşırtacak tek gerçek bu değildir. Büyük İskender’in yaptığı teklifi reddetmek, Davut Tataroğlu’na pahalıya patlayacaktır.Öte yandan Memati, ortağı Bulut’un limandan uyuşturucu kaçırdığını...
  4. Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri

Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri

kurtlar vadisi zaza geyikleri kurtlar vadisi zaza sözleri Kurtlar Vadisi Zaza Replikleri Kaç yıldır ekranları parsellediğini hatırlayamadığım Kurtlar Vadisinin enteresan karakterlerinden biri olan Zaza'nın replikleri çok meşhur melekler :D:D Birbirinden komik bu replikler internette hayli popoüler. Bakın Zaza neler söylemiş :tik: Beni Sevimisen Memati Ben İnsan Sevmim Bu degil,buda...
  5. Kurtlar vadisi gerçekten süperrrr....

Kurtlar vadisi gerçekten süperrrr....

Kurtlar vadisi dizisini başladığından beri takip ediyorummm büyük heyecanla gerçekten çok hoş bir dizi. türklerin cesurluğunu ve mertliğini anlatan bir dizi.. Bu tarz dizilerin daha fazla olması lazım aslında... Tek tük var böyle kahramanlık dizileri Şefkat tepe var birde. Benim ilgi alanıma daha çok giriyor bu tarz diziler. Yabancı dizi izlemeyi çok sevmiyorum aslında alt yazı okumak biraz...

Sayfayı Paylaş