gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kurtlar Vadisi Gladio 20 Kasım 2009'da Vizyonda

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kurtlar vadisi hayranlarına müjde dizinin sinema filmi Kasım ayında vizyona giriyor sizler için filmden kareler ve film hakkında bilgilere geçiyorum Filmin Özeti:

[​IMG]Türkiye'nin yakın tarihine etki eden olayları anlatan filmde: 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın zehirlenmesinin Musul ve Kerkük’e girmesiyle ilişkisi ele alınıyor. Filmde ayrıca, “Cem Ersever, Gladio’nun hangi gerçeğini öğrendiği için öldürüldü? Kim Washignton’dan gelen telefonla darbe girişiminden vazgeçti? Apo suikastini Gladio nasıl önledi? 28 Şubat süreci bin yıl sürecek iken 5 yılda nasıl sona erdi?” gibi Türkiye tarihini derinden sarsan sorulara ışık tutuluyor.
    [​IMG][​IMG]

Kurtlar Vadisi Gladio 20 Kasım 2009'da Vizyonda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi

hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti. Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet...
  2. kurtlar vadisi 20.Bölüm

kurtlar vadisi 20.Bölüm

20.Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu geçen hafta, Polat ve ekibinin bulunduğu hastaneye üzerinde dinamitlerle gelen canlı bomba ile final yapmıştı. Bu haftaki bölümde Polat Alemdar’ın canlı bomba ile mücadelesi ekranlara taşınacak. Polat Alemdar, canlı bombayı etkisiz hale getirebilecek mi? Vural ve Hakan’ın azınlık mensubu gazeteciyi öldürme planı gerçekleşecek mi? Gürhan misyoner suikastini...
  3. Kurtlar vadisi - Plajda !!!

Kurtlar vadisi - Plajda !!!

9sn plaj Son zamanların en sevilen dizisi kurtlar vadisi; terör- ıraq- pusu derken şimdide plajda :D * * * * Size demiştim plajdalar diye :D:hula:
  4. Kurtlar Vadisi Filistin

Kurtlar Vadisi Filistin

Senaryosunu;Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan yazdığı,başrollerinde;Necati Şaşmaz,Nur Aysan,Gürkan Uygun,Kenan Çoban,Erdal Beşikçioğlu oynadığı Kurtlar Vadisi'nin en çok konuşulacak ve son serisi Kurtlar Vadisi Filistin 28 ocakta gösterimi girdi. Filmin konusu ise şöyle; Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar...
  5. Kurtlar Vadisi Pusu’nun Bilinmeyenleri

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Bilinmeyenleri

Kurtlar Vadisi Pusu , Kurtlar Vadisi Pusu resimleri,Kurtlar Vadisi Pusu memati, Kurtlar Vadisi Pusu polat,Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü, Kurtlar Vadisi Pusu özeti, Kurtlar Vadisi Pusu konusu Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hakkında bilmeyenler melekler... Atv’de yayınlanan Kurtlar vadisi Pusu her bölümüyle izleyicilerine aksiyon şöleni yaşatıyor. Çekilen...

Sayfayı Paylaş