gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Kurtlar Vadisi Nefes Kesecek....

Konu, 'Kurtlar Vadisi' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Sevgili Kurtlar Vadisi Hayranı Meleklerim.... Hepimizinde bildiği gibi dizi sezonumuz açıldı. Yazın gelmesiyle birer birer tatile çıkan diziler şimdide birer birer yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye başladı. Çoğumuzun merakla beklediği dizinin çekimleri bugünden itibaren çekilmeye başlanılacak. Pusunun yeni bölümlerinin çekimlerinde bir aksilik olmazsa ekim ayında seyircileri ile buluşacak...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Eylül 2009
  2. sade_soda

sade_soda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    takip ettiğim tek dizi

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hic sevmiyorum bu diziyi bende :D:D:D

tskler paylasim icin

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bende sevmiyordum ama zorla sevdirildim cunku eşim perşembe aksamları aslaa ve asllaaaa kaçırmaz !! şuan sabırsızlıkla başlamasını bekliyor...

Kurtlar Vadisi Nefes Kesecek.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi

hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti. Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet...
  2. Kurtlar vadisi - Plajda !!!

Kurtlar vadisi - Plajda !!!

9sn plaj Son zamanların en sevilen dizisi kurtlar vadisi; terör- ıraq- pusu derken şimdide plajda :D * * * * Size demiştim plajdalar diye :D:hula:
  3. Kurtlar Vadisi Filistin

Kurtlar Vadisi Filistin

Senaryosunu;Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan yazdığı,başrollerinde;Necati Şaşmaz,Nur Aysan,Gürkan Uygun,Kenan Çoban,Erdal Beşikçioğlu oynadığı Kurtlar Vadisi'nin en çok konuşulacak ve son serisi Kurtlar Vadisi Filistin 28 ocakta gösterimi girdi. Filmin konusu ise şöyle; Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar...
  4. Kurtlar Vadisi Pusu’nun Bilinmeyenleri

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Bilinmeyenleri

Kurtlar Vadisi Pusu , Kurtlar Vadisi Pusu resimleri,Kurtlar Vadisi Pusu memati, Kurtlar Vadisi Pusu polat,Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü, Kurtlar Vadisi Pusu özeti, Kurtlar Vadisi Pusu konusu Perşembe günlerinin vazgeçilmez dizisi Kurtlar Vadisi Pusu hakkında bilmeyenler melekler... Atv’de yayınlanan Kurtlar vadisi Pusu her bölümüyle izleyicilerine aksiyon şöleni yaşatıyor. Çekilen...
  5. Fatmagül'ün Sezon Finali Nefes Kesecek

Fatmagül'ün Sezon Finali Nefes Kesecek

Fatmagül'ün suçu ne, dizisi, final bölümü hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Fatmagül'ün Suçu Ne?” bu hafta, nefes nefese izlenecek sezon finali bölümü ile ekrana geliyor melekler...Bakalım bu hafta izleyenleri neler bekliyor Kanal D'nin başrollerinde; Beren Saat ile Engin Akyürek'in oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Fatmagül'ün Suçu Ne?” bu hafta, nefes nefese izlenecek...

Sayfayı Paylaş