gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kurtlar vadisi zaza geyikleri kurtlar vadisi zaza sözleri Kurtlar Vadisi Zaza Replikleri

Kaç yıldır ekranları parsellediğini hatırlayamadığım Kurtlar Vadisinin enteresan karakterlerinden biri olan Zaza'nın replikleri çok meşhur melekler :D:D Birbirinden komik bu replikler internette hayli popoüler. Bakın Zaza neler söylemiş :tik:

Beni Sevimisen Memati

Ben İnsan Sevmim

Bu degil,buda degil, bu degilin yanındakide degil .

Biz çalma işinde değiliz ki çırpma işindeyiz.

Cıva gibi her yerin oynuyor.
    cevher biz taş ocağına değil civa madenine gelmişiz baksana civa gibi heryeri oynuyor .

Memati bak eğer benim senin gönderdiğin adamı öldürdüğüme inaniysen aha sakalım tükür .Yok kestiğim bu sakalad inanmiysen aha boynum Memati kes Bak ganım aksa zaza değilim haa.

Zaza: Cevherim beni sevi misin
    Cevher: Seni sevmeyen ölsün dayi

İMDAT:bütün babaları içeri aliyler siz burda oturisiniz?
    ZAZA: niye ki oğlum biz babamıyık, senin çocugun var mı cevher?
    CEVHER: ellerinden öper bir kaderim oğlu var beni babası biliy.
    ZAZA: e hadi sen durma kaç, öge baba

Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi

hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti. Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet...
  2. KuRTLaR VaDiSi Wallpaper

KuRTLaR VaDiSi Wallpaper

kurtlar vadisi wallpaper ________________ ____________
  3. Kurtlar vadisi Filistin

Kurtlar vadisi Filistin

Kurtlar vadisi versiyonuna 5 Kasım da bir yenisi daha ekleniyor.Kurtlar vadisi Filistin filmi 5 Kasımda vizyona girerek sinemaseverlerle buluşuyor Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve Filistin'de yaşanan insanlık dramını konu alan Kurtlar Vadisi Filistin eminim gişe rekorları kıracak gibi görünüyor.
  4. kurtlar vadisi zaza sözleri

kurtlar vadisi zaza sözleri

kurtlar vadisi zaza sözleri var mı siteniz de ya da bilen var mı aranızda varsa paylaşın yaa :)
  5. Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu ? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormuş öyle mi?

Sayfayı Paylaş