gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kurtlar vadisi zaza sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kurtlar vadisi zaza sözleri var mı siteniz de ya da bilen var mı aranızda varsa paylaşın yaa :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

kurtlar vadisi zaza sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi

hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti. Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet...
  2. kurtlar vadisi unutulmayan sözler

kurtlar vadisi unutulmayan sözler

kurtlar vadisi unutulmayan sozler kurtlar vadisi sözler kitabı unutulmaz sözler kitabı unutulmayan sözleri Yaşamak için yalvarmadık ölmek için yalvarmayız Dostum olmaz, hasmım yaşamaz. Ölenin arkasından ağlamaki, sen öldükten sonrada arkandan ağlıyan bırakma !! Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar....
  3. Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu ? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormuş öyle mi?
  4. Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri

Kurtlar Vadisi Zaza Geyikleri

kurtlar vadisi zaza geyikleri kurtlar vadisi zaza sözleri Kurtlar Vadisi Zaza Replikleri Kaç yıldır ekranları parsellediğini hatırlayamadığım Kurtlar Vadisinin enteresan karakterlerinden biri olan Zaza'nın replikleri çok meşhur melekler :D:D Birbirinden komik bu replikler internette hayli popoüler. Bakın Zaza neler söylemiş :tik: Beni Sevimisen Memati Ben İnsan Sevmim Bu degil,buda...
  5. 2013 Kurtlar Vadisi Etkileyici Sözleri

2013 Kurtlar Vadisi Etkileyici Sözleri

Merhaba.Kurtlar Vadisi hayranıyım ve bu yıla damgasını vurmuş etkileyici sözleri birarada görmek istiyorum.Rica etsem herkes bildiğini yazabilir mi ?

Sayfayı Paylaş