gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kurtlar Vadisinin Mematisi Muhteşem Yüzyılda!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu mematinin muhteşem yüzyıl dizisin de oynıyacağı haberine yer vermektedir. Ekranların en uzun dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi dizisin de Memati karakteri ile çok sevilen Gürkan Uygun, çok yakın da Muhteşem Yüzyıl dizisin de Mimar Sinan karakteri ile karşımız da olacak.

Star tv ekranlarının reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl, başladığı ilk günden itibaren zengin oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyiciyici ekran başına bağlayan dizi olmaya devam ediyor.

Memati yakın da Mimar Sinan olarak bakalım Muhteşem Yüzyıl da nasıl bir performans sergileyecek bunu hep birlikte önümüzde ki bölümler de görmemiz mümkün olacak.

10 yıl boyunca Memati karakterini canlandırdığı 'Kurtlar Vadisi Pusu'dan ayrılan Gürkan Uygun, Mimar Sinan rolüyle 'Muhteşem Yüzyıl'a transfer oldu.

TV dünyasında çok konuşulacak bomba transfer... 10 yıl boyunca "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinde Memati karakterine hayat veren Gürkan Uygun, "Muhteşem Yüzyıl"ın kadrosuna katıldı.

Uygun 3 yıldır Türkiye'nin en çok izlenen dizisi olan "Muhteşem Yüzyıl"da Osmanlı padişahları I. Süleyman, II. Selim ve III. Murat dönemlerinde baş mimar olarak görev yapan Mimar Sinan karakterini canlandıracak. Dizide Mimar Sinan'ı oynaması için Şener Şen başta olmak üzere sinema ve tiyatro dünyasının çok ünlü isimlerine teklif gittiği konuşulmuştu. Kimin canlandıracağı merak konusu olan rol, Gürkan Uygun'a kısmet oldu.

Milliyet'in haberine göre, Birkaç gün önce görüşmeye giden Uygun ile yapım şirketi Tim's Productions arasında hemen anlaşma sağlandı. Uygun'un ilk sahnelerinin çekimleri dün Ayazağa'da ormanlık alana kurulan platoda yapıldı.

İLK SAHNESİNDE KÖPRÜ YAPTI

Uygun ilk sahnelerinde köprü yapımı için proje çizdi. Keyfinin oldukça yerinde olduğu konuşulan Uygun, "Kurtlar Vadisi"ndeki 10 yıllık macerasını neden sonlandırdığını da "Tabii ki bu kararı vermek benim için hiç kolay olmadı, geride bırakılmış bir 10 sene var. Ancak olması gereken buydu. Memati karakterinden sıkılmadım ama yoruldum, heyecanımı kaybettim.

Zaten diziyi bırakmayı iki yıldır düşünüyordum. Artık farklı roller, yeni projelerin heyecanını yaşamak istedim" sözleriyle açıklamıştı. Uygun diziyi bıraktıktan sonra önce "Hititya Madalyonun Sırrı" isimli çocuk filmi, ardından da "Çanakkale Yolun Sonu" isimli tarihi filmde kamera karşına geçmişti.

2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    süper olur valla :D:D sabırsızlanıyorum.....

Kurtlar Vadisinin Mematisi Muhteşem Yüzyılda! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar vadisinin gecmisine indik

Kurtlar vadisinin gecmisine indik

nazımım benim ödevlerimide yap, ben incimle evcilik oynıycam iskender ağlar hoca : ne oldu iskender... İskender : Polatım kalemimi kırdı hoca : neden kırdın evladım... Polat : sonunu düşünen kahraman olamaz hocam İskender:Nazımım bizim matematikçi bana taktı.Suikast için hazırlıklara başla. Nazım:Efendim geçen seferde ben patlattım hocanın dibinde balonu disipline gittim.Bu sefer benim...
  2. Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

kurtlar vadisi, yeni sezon, başka bir kanalda, ömer baba, ayrıldı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kurtlar vadisi yeni sezona büyük değişikliklerle girecek.Öncelikli olarak dizinin Ömer babası Emin Olcay artık dizide rol almayacak.Olcay NTV'ye yaptığı açıklamada, 8 yıldır Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı karakterin üzerine yapışmasından duyduğu rahatsızlığı...
  3. Kurtlar Vadisine hırsız şoku

Kurtlar Vadisine hırsız şoku

kurtlar vadisi dizi çekimleri kamera arkası çekimleri hırsız şoku haberleri resimleri burada arkadaşlar. Ekranların fenomeni olan Kurtlar Vadisi dizisi çekim esnasında hırsız şoku ile sarsıldı Melek'lerim. Kurtlar Vadisi çekimleri sırasında, dizi seti arabasına hırsız girdi ve bir adet sırt çantasını aldığıu gibi kaçtı. Çantanın içersinde Kurtlar Vadisi kamera arkası nda da kendileri hayretle...
  4. Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu ? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormuş öyle mi?
  5. Kurtlar Vadisinde Polat Alemdar Öldümü?

Kurtlar Vadisinde Polat Alemdar Öldümü?

polat alemdar öldümü kurtlar vadisi sezon finali kurtlar vadisi sezon Uzun bir süredir ekranların reyting rekoru kıran dizisi Kurtlar Vadisi dün gecesi son bölümü ile sezon finali yaptı. Sezon finalini izleyenlerin merak ettiği Polat Alemdar öldümü bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finalini Heyecanla Kapattı. Tapınakçılar tarafından deşifre edilen ihtiyarlar...

Sayfayı Paylaş