gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kurtlar Vadisinin Memati'si "Samuray" Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

mematinin yeni imajı gürkan uygun haberleri 2013 mematinin imajı

Kurtlar vadisi dizisinin de "Memati" karakteri ile gönüllere taht kuran Gürkan Uygun, son imajı ile hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. Kurtlar vadisin de kısa saçları ile tanıyıp sevdiğimiz Memati, saçlarını uzatıp tepeden bağlayarak adeta bir samuray görüntüsü sergiledi. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;
    memati.jpg
    Kurtlar Vadisi' dizisindeki 'Memati' rolüyle üne kavuşan Gürkan Uygun, önceki gün Gümüşlük'te arkadaşlarıyla plaj voleybolu oynarken görüntülendi. Maçta başarılı bir performans sergileyen ünlü oyuncunun, yeni imajı da dikkat çekti. Uzattığı saçlarını tepeden yarım toplayan Uygun'a arkadaşları, 'Samuray' diye takıldı.

Kurtlar Vadisinin Memati'si "Samuray" Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar vadisinin gecmisine indik

Kurtlar vadisinin gecmisine indik

nazımım benim ödevlerimide yap, ben incimle evcilik oynıycam iskender ağlar hoca : ne oldu iskender... İskender : Polatım kalemimi kırdı hoca : neden kırdın evladım... Polat : sonunu düşünen kahraman olamaz hocam İskender:Nazımım bizim matematikçi bana taktı.Suikast için hazırlıklara başla. Nazım:Efendim geçen seferde ben patlattım hocanın dibinde balonu disipline gittim.Bu sefer benim...
  2. Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

kurtlar vadisi, yeni sezon, başka bir kanalda, ömer baba, ayrıldı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kurtlar vadisi yeni sezona büyük değişikliklerle girecek.Öncelikli olarak dizinin Ömer babası Emin Olcay artık dizide rol almayacak.Olcay NTV'ye yaptığı açıklamada, 8 yıldır Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı karakterin üzerine yapışmasından duyduğu rahatsızlığı...
  3. Kurtlar Vadisine hırsız şoku

Kurtlar Vadisine hırsız şoku

kurtlar vadisi dizi çekimleri kamera arkası çekimleri hırsız şoku haberleri resimleri burada arkadaşlar. Ekranların fenomeni olan Kurtlar Vadisi dizisi çekim esnasında hırsız şoku ile sarsıldı Melek'lerim. Kurtlar Vadisi çekimleri sırasında, dizi seti arabasına hırsız girdi ve bir adet sırt çantasını aldığıu gibi kaçtı. Çantanın içersinde Kurtlar Vadisi kamera arkası nda da kendileri hayretle...
  4. Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu ? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormuş öyle mi?
  5. Kurtlar Vadisinde Polat Alemdar Öldümü?

Kurtlar Vadisinde Polat Alemdar Öldümü?

polat alemdar öldümü kurtlar vadisi sezon finali kurtlar vadisi sezon Uzun bir süredir ekranların reyting rekoru kıran dizisi Kurtlar Vadisi dün gecesi son bölümü ile sezon finali yaptı. Sezon finalini izleyenlerin merak ettiği Polat Alemdar öldümü bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Kurtlar Vadisi Pusu Sezon Finalini Heyecanla Kapattı. Tapınakçılar tarafından deşifre edilen ihtiyarlar...

Sayfayı Paylaş