gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kurtlar Vadisinin Savcı Leyla'sı Ölümle Tehdit Ediliyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kurtlar vadisi kurtlar vadisi savcı leyla

Sevgili melekler, ekranların en uzun soluklu dizilerinden Kurtlar vadisi'nin Savcı Leyla'sı Ayşe Çiğdem Batur ölümle tehdit edildiği gerekçesiyle savcılığa başvurdu. Twitter üzerinden tehdit edilen Batur şikayetçi oldu..

Batur, twitter üzerinden “ Seni takip ediyorum. Çok yakınındayım. Ölümü benle tadacaksın” gibi tehdit mesajları aldığını belirtti. Polisin yaptığı incelemede Çiğdem Batur’a tehdit mesajlarının yollandığı IP adresinin yurt dışında kayıtlı olduğu belirlendi. Polis Batur’u tehdit eden kimliği belirsiz kişiyi tespit etmek için çalışmalarına devam ediyor. Dizi çekimlerine şoförü ve arkadaşları ile birlikte giden Batur’un aldığı tehditler yüzünden tek başına dışarı çıkamaz hale geldiği öğrenildi. Güzel oyuncu daha önce de Twitter üzerinden kendisine cinsel ve hakaret içerikli mesajlar gönderen kişi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Kurtlar Vadisinin Savcı Leyla'sı Ölümle Tehdit Ediliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtlar vadisinin gecmisine indik

Kurtlar vadisinin gecmisine indik

nazımım benim ödevlerimide yap, ben incimle evcilik oynıycam iskender ağlar hoca : ne oldu iskender... İskender : Polatım kalemimi kırdı hoca : neden kırdın evladım... Polat : sonunu düşünen kahraman olamaz hocam İskender:Nazımım bizim matematikçi bana taktı.Suikast için hazırlıklara başla. Nazım:Efendim geçen seferde ben patlattım hocanın dibinde balonu disipline gittim.Bu sefer benim...
  2. Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

Kurtlar Vadisinde Büyük Değişiklikler

kurtlar vadisi, yeni sezon, başka bir kanalda, ömer baba, ayrıldı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Kurtlar vadisi yeni sezona büyük değişikliklerle girecek.Öncelikli olarak dizinin Ömer babası Emin Olcay artık dizide rol almayacak.Olcay NTV'ye yaptığı açıklamada, 8 yıldır Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı karakterin üzerine yapışmasından duyduğu rahatsızlığı...
  3. Kurtlar Vadisine hırsız şoku

Kurtlar Vadisine hırsız şoku

kurtlar vadisi dizi çekimleri kamera arkası çekimleri hırsız şoku haberleri resimleri burada arkadaşlar. Ekranların fenomeni olan Kurtlar Vadisi dizisi çekim esnasında hırsız şoku ile sarsıldı Melek'lerim. Kurtlar Vadisi çekimleri sırasında, dizi seti arabasına hırsız girdi ve bir adet sırt çantasını aldığıu gibi kaçtı. Çantanın içersinde Kurtlar Vadisi kamera arkası nda da kendileri hayretle...
  4. Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu

Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormu ? Arkadaşlar duyduğum kadarıyla Zaza Kurtlar Vadisinden ayrılıyormuş öyle mi?
  5. Kurtlar Vadisinin Memati'si "Samuray" Oldu!

Kurtlar Vadisinin Memati'si "Samuray" Oldu!

mematinin yeni imajı gürkan uygun haberleri 2013 mematinin imajı Kurtlar vadisi dizisinin de "Memati" karakteri ile gönüllere taht kuran Gürkan Uygun, son imajı ile hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. Kurtlar vadisin de kısa saçları ile tanıyıp sevdiğimiz Memati, saçlarını uzatıp tepeden bağlayarak adeta bir samuray görüntüsü sergiledi. Haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;...

Sayfayı Paylaş