gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kurtulan asker konuştu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Allah hiçbir anaya-babaya evlat acısı yaşatmasın ve milletimiz huzur içinde yaşasın.Bizi bekleyen Mehmetçiğimize binlerce kez teşekkürler...
    Tokat’ın Reşadiye ilçesindeki terörist saldırıda ağır yaralanan Uzman Çavuş Yusuf Öztürk, tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nden (GATA) taburcu edildi.

Adana’nın Tufanbeyli ilçesindeki baba evine gelen Uzman Çavuş Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, törerist saldırıda ayağına, bacağına, baldırına ve karnına isabet eden kurşunların, vücuduna girip çıktığını, göğsüne bir kurşunun saplandığını, bacak kemiğinde çatlaklar olduğunu, 3 kurşunun ise kafasını sıyırdığını belirterek, mucize eseri kurtulduğunu söyledi.

Saldırının yapıldığı sırada havanın sisli olduğunu anlatan Öztürk, şöyle devam etti: "Ancak 2 metre önümüzü görebiliyorduk. Kalaşnikof tüfeklerle taradılar.

Yaralandıktan sonra silahımın kabzasını karnımdaki yaraya palaska ile sıkıştırarak tampon yaptım. Kısa süre içinde aranabilecek bütün önemli telefonlara bilgi verdim. Daha sonra yaralı halde bir kilometre yürüyerek köy dolmuşuna ulaşmayı başardım. Arkadaşımla kendimizi güvenli bölgeye attık.

Saldırıdan hemen sonra yukarıdan Türkçe bir sesle ’2 kişi kaçıyor’ bağırtısını duydum." Bu arada, Öztürk’ü evinde Tufanbeyli Kaymakamı Cevat Uyanık, Belediye Başkanı Recep Balı, Jandarma Bölük Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Rıdvan Gülcü ve Emniyet Amiri Bahadır Sakin ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Kurtulan asker konuştu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurtulan Hırsız

Kurtulan Hırsız

Kurtulan Hırsız Akif Efendi, yine iç dünyasıyla başbaşa olduğu gecelerden bir gece gözü, bahçe duvarına tırmanmakta olan bir kimsenin gölgesine ilişmişti. Bu beklenmedik ziyaretçinin bir hırsız olduğuna şüphe etmeyen Şeyh Efendi süratle aşağı inerek her tarafı kilitledi. Yalnız odasına çıkılacak kapıyı açık bırakarak eline de bir urgan alıp odasında bir köşeye saklandı. Hırsiz ise gecenin...
  2. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  3. Latif Doğan - Kurtulam Gitsin

Latif Doğan - Kurtulam Gitsin

içiyorum hergün dertten kederden Bugün farklı değil evlki günden Al canımı yarab birgün ezelden Gurtulam bu dertten gurtulam gitsin Bitsin artık çektiğim bunca çileler Hep yoklukla geçti bütün seneler Üstüme çığ gibi çöken geceler Son bulsun artık gurtulam gitsin Gurtulam gitsin gurtulam gitsin Usandım bu candan gurtulam gitsin Bezmişim bu candan gurtulam gitsin Baharı görmeden kışlar...
  4. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  5. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...

Sayfayı Paylaş