gebe
  1. hasan

hasan Forum Okuru

Kurtuluş savaşı 'nı kazandığımızda hangi antlaşma imzalandı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında hasan tarafından paylaşıldı.

kurtuluş savaşını kazandığımızda yapılan antlaşma kurtuluş savaşından sonra hangi antlaşma imzalandı savaşında hangi imzalandı savaşı sonunda savaşını kazandığımızda yapılan anlaşma Merhabalar arkadaşlarım, benimde bir sorum olacak, Kurtuluş savaşı 'nı kazandığımızda hangi antlaşma imzalandı ?
    Yardımcı olursanız mutlu olurum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
Kurtuluş savaşı 'nı kazandığımızda hangi antlaşma imzalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KurtuluŞ SavaŞinda Cepheler Ve AntlaŞmalar

KurtuluŞ SavaŞinda Cepheler Ve AntlaŞmalar

kurtuluş savaşında imzalanan antlaşmalar kurtuluş savaşında yapılan anlaşmalar yapılan antlaşmalar savaşından sonra hangi antlaşma imzalandı savaşı cepheleri KURTULUŞ SAVAŞINDA CEPHELER VE ANTLAŞMALAR Kurtuluş Savaşında belli başlı üç cephede mücadele verilmiştir. Bunlardan Batı cephesinde Yunanlılara ve dolaylı olarak İngilizlere karşı, Doğu cephesinde Ermenilere karşı, Güney cephesinde ise...
  2. Kurtuluş Savaşı Gazeteleri

Kurtuluş Savaşı Gazeteleri

Tarihimizdeki En Önemli Savaş Olan Kurtuluş Savaşı Zamanındaki Gazatelerin türkçeye çevrilmiş halleri
  3. çanakkale savaşı sonunda hangi antlaşma kaç yılında imzalandı?

çanakkale savaşı sonunda hangi antlaşma kaç yılında imzalandı?

çanakkale savaşı sonunda hangi antlaşma kaç yılında izalandı? bilgi rica ediyorum.
  4. Kurtuluş Savaşı Hangi Şehirde Başladı

Kurtuluş Savaşı Hangi Şehirde Başladı

Kurtuluş Savaşı Hangi Şehirde Başladı arkadaşımla iddiaya girdik bakalım hangimiz doğru biliyoruz :)
  5. Kurtuluş savaşında ki toplantılar ve kongreler hangileri ?

Kurtuluş savaşında ki toplantılar ve kongreler hangileri ?

Melekler,i bana yardım edermisiniz bir ödevim var. Kurtuluş Savaşında yapılan toplantılarla ve kongrelerle ilgili bilgilere ihtiyacım var, sizi bekliyorum, teşk ederim

Sayfayı Paylaş