gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kuru cildi nasıl yumuşatırım ?

Konu, 'Çöplük' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ayseler

ayseler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kuru ciltleri nemini sabit tutmak lazım,

Kuru cildi nasıl yumuşatırım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cildi kuru hanımlar için öneriler

cildi kuru hanımlar için öneriler

Kuru ciltler Mat görünümlü, gözenekleri kapalı ve gergin ciltler kuru cilt tipine girer. Kuru ciltlerde sivilce olmaz ama iyi bakım yapılmadığı zaman çabuk ve yaşından önce kırışır. Antibiyotik tedavisi, kanamalar, diet ve kabızlık da cildin kurumasına neden olur. Kuru ciltler iklim değişikliklerinden, soğuktan sıcaktan etkilenir. Kuru ciltliler ciltlerine asla sabun...
  2. Kuru cilde özel bakım maskeleri

Kuru cilde özel bakım maskeleri

Kuru Cilde Özel Bakım Maskeleri Aynaya baktığımızda öncelikle cildimizi görürüz. Sağlıklı parlayan cilt güne enerjiyle başlamamızı sağlarken cilt sorunları keyfimizi kaçırır. Özellikle kuru cilde sahip olanların hassas bakım yapmaları gerekir. Kuru Cilde Özel Bakım Maskeleri Kuru ciltlerin nem oranı düşük olduğu için kırışık ve pul pul dökülmeye müsaittir. Etkili cilt bakım maskeleriyle...
  3. Cildiniz kuru mu ?

Cildiniz kuru mu ?

cilt kuruluğunun nedenleri kuru cilt tedavisi kuru cilt bakımı cilt kuruması sorunları ve çözümleri burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, nihayet kış mevsimi geldi ve cildi kuru olanların sorunları da başladı. Cildim kuru diyenler için bu yazımızda kuru cilt bakımı bilgilerinden tutunda kuru cilt tedavisi hakkında detaylı bilgi ve cilt kuruluğu nedenlerini ele alıyoruz arkadaşlarım....
  4. cildim çok kuru nasıl bakım yapmalıyım?

cildim çok kuru nasıl bakım yapmalıyım?

Acayip derecede kuru bir cildim var arkadaşlar. Ne kadar nemlendiresem de kasr etmiyor artık krem kutusu elimde dolaşıyorum.Acaba nasıl bir bakım yapsam da normale dönsem azıcık :S
  5. Cildi kuru olanlar için maske tarifi

Cildi kuru olanlar için maske tarifi

kuru cilde ne iyi gelir,kuru cilde faydalı maskeler,kuru ciltler için bitkisel kürler,kuru cilt bakımı, aşırı kuru cilt için maske tarifleri hakkında bilgiler Aşırı kuru ciltlerde kırışmalar daha erken başlar ve cilt kuru olduğu için sürekli pullanma yaşanır. Bu açıdan çok fahiş fiyatlar harcayarak bakım kremleri almanıza gerek olmadan cilt.net olarak vereceğimiz Aşırı kuru ciltler için...

Sayfayı Paylaş