gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuru Cilt İçin Ballı Yumurtalı Maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yumurtalı maske yumurtalı maskeler ballı maske yumurtali ballı Kuru Cilt İçin Ballı Yumurtalı Maske: Bir yumurtanın sarısı, yarım tatlı kaşığı bal ve bir çorba kaşığı sütü karıştırın. Mayonez kıvamını alınca yüzünüze ve boynunuza sürün. 20 dakika sonra yüzünüzü önce ılık, sonra soğuk suyla yıkayın.

2. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu maskeyi hafta sonunda deneyeceğim

Kuru Cilt İçin Ballı Yumurtalı Maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru Cilt İçin Ballı Maske

Kuru Cilt İçin Ballı Maske

Kuru Cilt İçin Ballı Maske: Bir miktar balı parmak uçlarınızla cildinize yukarı doğru masaj yaparak yedirin 15 dakika sonra yüzünüzü önce ılık sonra soğuk su ile yıkayın. Daha sonra cildinize uygun bir nemlendirici krem sürün.
  2. kuru ciltler için maske

kuru ciltler için maske

,1yumurta sarısı1çay kaşıgı elma suyu,1çay kaşıgı zeytinyagı,1çay kaşıgı kaymak karıştırın yüzünüze sürüp 15 dakika bekleyin ılık suyla yıkayın haftada birkez uygulayın
  3. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  4. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!
  5. Sivilceli Ciltler İçin Ballı Maske

Sivilceli Ciltler İçin Ballı Maske

sivilceler için maske, ballı maske tarifleri, sivilce maskesi Ergenlik döneminden itibaren bayan ve erkekler de ciltte çıkan sivilceler çoğu zaman geçici bir durum teşkil etse de bazen ergenlikten sonra bile cilt sorunu olmaya devam ediyor. Günümüz de birçok kişi sivilceler yüzünden can sıkmak ta hatta kendine olan özgüvenini kaybetmektedir. Sivilceli ciltlere çok iyi gelen ballı maske...

Sayfayı Paylaş