gebe
  1. kuru cilt

kuru cilt Forum Okuru

kuru ciltler için en iyi krem

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında kuru cilt tarafından paylaşıldı.

selamlar oldukça kuru ve hassas bir cilde sahibim malum kış ayında olduğumuz için iyice kurudu ve pul pul dökülmeler başladı evde kullandığım bazı kremler var ama yerterli gelmememe başladı cildime bana en iyi kuru ciltler için krem tavsiyesin de bulurmusunuz sizler ne kullanıyorsunuz merakla bekliyorum

kuru ciltler için en iyi krem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuru cilt icin gece kremini kendin hazirla

kuru cilt icin gece kremini kendin hazirla

KURU CİLT GECE KREMİ • 50 GR. VAZELİN • 1 ÇAY KAŞIĞI TEREYAĞI • 1 ÇAY KAŞIĞI HAVUÇ SUYU • SEVDİĞİNİZ BİR KOKU Kremi yapmak için; yukarıda belirtilen malzeleri belirtilen miktarlarda karıştırarak uyğulayınız. __________________alinti
  2. Kuru ve Kırışık Ciltler İçin Krem

Kuru ve Kırışık Ciltler İçin Krem

400 yaşındaki bu reçete modern kozmetiğin bilinmediği çağlardabile kendini kanıtlamıştır. Bu gün az gelişmiş, modern teknolojiden yararlanamayan ülkelerde halen kullanılmaktadır. O zamanlar merhem diye anılan bu maddeyi kendiniz hazırlayın. • -30 gr. dana yağı, -60 gr domuz yağı 10 gr. koyun yağı alın. • Bu yağlan ayrı ayrı, hafif ateşte, yak*madan eritin. Bu işlemin sonunda şeffaf ve...
  3. kuru ciltler için gliserin :)

kuru ciltler için gliserin :)

SEVGİLİ MELEKLERİM ; Nette gezerken bir bilgi buldum.gliserin kuru ciltlere çok iyi geliyormuş.ve bazılarının da bildiği gibi pek çok kozmetik ürünlerde bu madde kullanılıyormuş. benim cildim çok kuru :( gliserini kullanacağım ama yüzümde tüylenme vb. yapmasından korkuyorum.kaş yaparken göz çıkarmayayım yani. :nur: aranızda duyan ya da kullanan var mı meleklerim ? :)
  4. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!
  5. Yaşlanma karşıtı en iyi kremler

Yaşlanma karşıtı en iyi kremler

Retinol, bir A vitamini türevidir. Retinoidlerin hafif bir sürümüdür. Sonuçları görmek için birkaç hafta kullanılması gerekmekle birlikte, retinol, anti-aging ürünler içinde yüzeysel kahverengi lekelere karşı etkili, kırışıklıları yumuşatan ve cilt dokusunu geliştirmeye yardımcı bir üründür. Retinol’un etki gücünden dolayı cilt tahrişi, özellikle direkt güneş ışığına maruz kalındığında sık...

Sayfayı Paylaş