gebe
  1. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

kuru ciltler için gliserin :)

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ece_rose tarafından paylaşıldı.

SEVGİLİ MELEKLERİM ; Nette gezerken bir bilgi buldum.gliserin kuru ciltlere çok iyi geliyormuş.ve bazılarının da bildiği gibi pek çok kozmetik ürünlerde bu madde kullanılıyormuş.

benim cildim çok kuru :( gliserini kullanacağım ama yüzümde tüylenme vb. yapmasından korkuyorum.kaş yaparken göz çıkarmayayım yani.
    :nur:

aranızda duyan ya da kullanan var mı meleklerim ? :)

2. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    malesef..yardımcı olmak isterdim ama :(

3. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ama kuru cilde muzun çok iyi geldiğini biliorum.şahsen test ettim onayladım :)

ece_rose bunu beğendi.
  4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Canım gliserini tırnak bakımımda kullanıyorum ve cilt bakımında hiç kullanmadım. Sanada önermem. Çünkü gliserin, yıkandığı zaman bile zor çıkan yapışkanımsı bir yağ tabakası gibi kalıyor.

Benimde cildim çok kuruydu, ben Neutrogena'nın yoğun nemlendirici gece ve gündüz kremini kullandım. Hem güneşe karşıda koruyucu bir ürün. Gözenekleri tıkamadan, cildini nemlendiriyor ve yağ bazlı değil. Şimdi cildimin nem oranı gayet güzel ve güneş kremimde nemlendirici etkili olduğu için kullanmıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim sana Neutrogena'yı:)

Güzel ve sağlıklı kal... :)

ece_rose bunu beğendi.
  5. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vuuuu :) tavsiyeni dikkate alıcam ***** :) muzu da deniycem :)

6. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  7. Misafir

Misafir Forum Okuru

kuru ciltler için gliserin :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuru ciltler için öneriler

kuru ciltler için öneriler

kuru ciltler ne yapmalı kuru ciltler için ne yapılmalı icin yapilmali cilt için yapılmalı icin yapmali Cildin kuru olmasının çeşitli nedenleri olabilir. Kural ola*rak akla ilk gelen hidrolipid sisteminde bir rahatsızlığın varlığı*dır. Birçok cilt hastalığında kuru cildin önemli bir taşıyıcı oldu*ğu biliniyor. Ayrıca yaşlılarda da yoğun olarak cilt kuruluğu gö*rülmektedir. Tüm bunların dışında...
  2. Kuru ciltler için reçete

Kuru ciltler için reçete

Sıcak bir iklimde, hastalıklarda veya kötü bir diet sonucunda cilt kötü etkiler alabilir. Kuruyan deri kırışır, yağını kaybeder ve günlük bakım ister. Sabahları kullanılan nemlendirici kremler gün içinde etkilerini yitirirler ve sonuçta kuruma oluşumunun daha etkinleşmesine neden olurlar. Bitkisel yağlardan yapılmış özel bir karışım seçildiğinde, besleyici olmanın yanısıra, düzenleyici ve...
  3. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  4. Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici olarak kullanbileceğiniz bir çok bitkisel karışım ve ürün bulunmaktadır bunların en etkililerini size sıralayacağız.Bu yazıyı yazmamın nedeni boşu boşuna çok para harcamadan doğru bakımı yapabilmenizidir En entkili kuru cilt bakım kremi hepinizin bildiği Avokado Kremi dir.Bu krem heryerde satılan pek çok marka tarafından üretilen fiyatı pahalı olmamasına karşın...
  5. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!

Sayfayı Paylaş