gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Kuru Ciltler İçin güneş sonrası maske

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kuru ve hassas ciltlerin güneşin sıcağında kaybettiği nem ihtiyacını karşılamak adına son derece pratik ama etkili güneşlenme sonrası cildinize uygulayacağınız cilt maskesini sizlerle paylaşmak istiyorum.Suna dumankaya'nın önermiş olduğu kuru ciltler için olan maskenin malzemeleri ve uygulanışı ise şöyle: [​IMG]
    malzemeler:

1 adet yumurta sarısı
    1 yemek kaşığı tuzsuz tereyağı

uygulama:

Güneş sonrası ciltte su, tuz ve protein eksikliği olur. Bu eksikliği karşılamak için; bir yumurta sarısı ve bir yemek kaşığı tuzsuz tereyağı karıştırın. Cildinize maske gibi sürün 20 dk. bekletildikten sonra yumuşak bir temizleyici ile cilt temizleyin.

suna dumankaya

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ewet benim cildimde kuru sagol mavi adminim

Kuru Ciltler İçin güneş sonrası maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri:

Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri:

Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri: Yağlı maddeler, meyve şekerleri, bitkisel yağ, fosfor, kükürt ve magnezyum gibi madensel tuzlar, A ve B vitaminleri yönünden zengin olan badem özellikle kuru ciltlerin en büyük dostudur. Badem yağı; cilt bakımı, vücut bakımı, tırnak ve saç bakımında kullanılır. Dövüp toz haline getirdiğiniz iki çorba kaşığı...
  2. Kuru Cilt İçin Ballı Maske

Kuru Cilt İçin Ballı Maske

Kuru Cilt İçin Ballı Maske: Bir miktar balı parmak uçlarınızla cildinize yukarı doğru masaj yaparak yedirin 15 dakika sonra yüzünüzü önce ılık sonra soğuk su ile yıkayın. Daha sonra cildinize uygun bir nemlendirici krem sürün.
  3. kuru ciltler için maske

kuru ciltler için maske

,1yumurta sarısı1çay kaşıgı elma suyu,1çay kaşıgı zeytinyagı,1çay kaşıgı kaymak karıştırın yüzünüze sürüp 15 dakika bekleyin ılık suyla yıkayın haftada birkez uygulayın
  4. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  5. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!

Sayfayı Paylaş