gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kuru ciltler için kırışıklık giderici maske

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kuru ciltler için kırışıklık maskesi kırışıkları giderici maske kırışıklık giderici maskeler kirisik maskeler kırışık maske Kuru ciltler cilt tipleri içinde en çabuk çizgi ve kırışıklıkların oluştuğu cilt tipidir.Nem ve kolojen kaybından dolayı görülen kırışıklıklar için bitkisel bir formülü sizlerle paylaşmak istiyorum [​IMG]

• 2 tatlı kaşığı bal
    • 2 çorba kaşığı yulaf ezmesi
    • 1 çorba kaşığı koyu siyah çay
    • 1 çorba kaşığı gazı alınmış maden suyu
    • 2 tatlı kaşığı havuç suyu veya pancar suyu

Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını bir kapta karıştırdıktan sonra 10–15 dakika buharda pişirin ve ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra yüzünüze kalın bir kat halinde uygulayıp üstünü kâğıt havlu ile kaplayın. 15–20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın. Yüzünüze nemlendirici sürün.
    Haftada 2 kez uygulayabilirsiniz.

2. Feride Aslan

Feride Aslan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu denedim ama hiçbir etkisi olmadı.hemde 1-2 kere değil 2 hafta boyunca her gün denedim.böyle doğal şeylerle olucak iş değil artık gençleşmek.Bana para değilde daha önemlisi zaman kaybettirdi.artık bende Paraya kıyıpta total face lift alıcambunu denedim ama hiçbir etkisi olmadı.hemde 1-2 kere değil 2 hafta boyunca her gün denedim.böyle doğal şeylerle olucak iş değil artık gençleşmek.Bana para değilde daha önemlisi zaman kaybettirdi.artık bende Paraya kıyıpta total face lift alıcam

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir etkisi oluyormu cewap werirseniz sevinirim ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Kuru ciltler için kırışıklık giderici maske konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri:

Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri:

Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri: Yağlı maddeler, meyve şekerleri, bitkisel yağ, fosfor, kükürt ve magnezyum gibi madensel tuzlar, A ve B vitaminleri yönünden zengin olan badem özellikle kuru ciltlerin en büyük dostudur. Badem yağı; cilt bakımı, vücut bakımı, tırnak ve saç bakımında kullanılır. Dövüp toz haline getirdiğiniz iki çorba kaşığı...
  2. kırışıklık giderici maske tarifleri

kırışıklık giderici maske tarifleri

kırışık giderici yağlar kırışıklık giderici yağlar * Maya maskesi B vitamini açısından zengindir. Kan sirkülasyonunu ve metabolizmayı canlandırır, sarkıklığa karşı iyidir, gözenekleri temizler ve her cilt tipine uygundur. 15 gr mayayı ılık sütle (normal ciltler için) ya da zeytinyağı (kuru ciltler için) ya da %3′lük oksijenli suyla (yağlı ciltler için) karıştırın. Yüzünüze birkaç kat sürün ve...
  3. kuru ciltler için maske

kuru ciltler için maske

,1yumurta sarısı1çay kaşıgı elma suyu,1çay kaşıgı zeytinyagı,1çay kaşıgı kaymak karıştırın yüzünüze sürüp 15 dakika bekleyin ılık suyla yıkayın haftada birkez uygulayın
  4. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  5. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!

Sayfayı Paylaş