gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kuru ciltler için reçete

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Sıcak bir iklimde, hastalıklarda veya kötü bir diet sonucunda cilt kötü etkiler alabilir. Kuruyan deri kırışır, yağını kaybeder ve günlük bakım ister. Sabahları kullanılan nemlendirici kremler gün içinde etkilerini yitirirler ve sonuçta kuruma oluşumunun daha etkinleşmesine neden olurlar. Bitkisel yağlardan yapılmış özel bir karışım seçildiğinde, besleyici olmanın yanısıra, düzenleyici ve iyileştiricidir. Yüze ve boyuna her gece yatmadan evvel yapılacak olan yumuşak masajlar kesin yararlı olacaktır. Çok kuru bir cilde sahip olanlar, aynı karışımı sabahları normal makyajın altında kullanabilirler. Aşağıdaki reçetenin dışında, sürekli bir nemlendirici istiyorsanız gülsuyu kullanın. daha iyi bir nemlendirici bulamazsınız.
    Reçete:
    10 damla sandal ağacı yağı
    7 damla ıtır
    3 damla gül ağacı
    2 damla ylang ylang.

2. eda_guzel

eda_guzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Kuru ciltler için reçete konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuru ciltler için öneriler

kuru ciltler için öneriler

kuru ciltler ne yapmalı kuru ciltler için ne yapılmalı icin yapilmali cilt için yapılmalı icin yapmali Cildin kuru olmasının çeşitli nedenleri olabilir. Kural ola*rak akla ilk gelen hidrolipid sisteminde bir rahatsızlığın varlığı*dır. Birçok cilt hastalığında kuru cildin önemli bir taşıyıcı oldu*ğu biliniyor. Ayrıca yaşlılarda da yoğun olarak cilt kuruluğu gö*rülmektedir. Tüm bunların dışında...
  2. kuru ciltler için maske

kuru ciltler için maske

,1yumurta sarısı1çay kaşıgı elma suyu,1çay kaşıgı zeytinyagı,1çay kaşıgı kaymak karıştırın yüzünüze sürüp 15 dakika bekleyin ılık suyla yıkayın haftada birkez uygulayın
  3. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  4. Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici

Kuru Ciltler İçin Nemlendirici olarak kullanbileceğiniz bir çok bitkisel karışım ve ürün bulunmaktadır bunların en etkililerini size sıralayacağız.Bu yazıyı yazmamın nedeni boşu boşuna çok para harcamadan doğru bakımı yapabilmenizidir En entkili kuru cilt bakım kremi hepinizin bildiği Avokado Kremi dir.Bu krem heryerde satılan pek çok marka tarafından üretilen fiyatı pahalı olmamasına karşın...
  5. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!

Sayfayı Paylaş