gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kuru Ciltlere Süper Bir Maske!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Kuru Ciltlere Süper Bir Maske hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bayanların en çok şikayet ettikleri sorunlardan birisi kuruyan ciltleridir. Son derece rahatsız eden kuru ciltler hem kaşıntı yapar hem de pul pul dökülerek kötü bir görüntü verir, itici olurlar. Bu tip ciltlere sahip olan bayanların bakımlarına daha fazla dikakt etmeleri gereklidir. Peki bu bakım nasıl olmalıdır?

Cildinizi düzenli olarak temizlemeli ve gerekli bakımı uygulamalı nemlendirmeli kurumasına izin verilmemeli.Sizde Kuru ve nemsiz bir cilde sahipseniz bu maske, tam size göre. Yumurta sarısı cildinizi beslerken, süt nemlendirir, yumuşaklık verir ve sıkılaştırır.Hazırladığınız bu karışımı haftada 1 uygulamak yeterli olacaktır.Öncelikle size gerekli olan malzemeler 1 yumurta sarısı, 1 çorba kaşığı süt bu malzemeleri hazırladıktan sonra bir kapta yumurta sarısı ve sütü karıştırarak karışımı yüzünüze yayın. Üzerini ince bir bezle örterek 15 dk. bekleyin. Ardından kağıt mendille silerek temizleyin. Daha sonra sırasıyla, ılık ve soğuk suyla yüzünüzü yıkayın işte hepsi bu kadar cildiniz rahatladığını kuruluğunun gittiğini göreceksiniz.

Kuru Ciltlere Süper Bir Maske! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri:

Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri:

Kuru Cilt İçin Badem Maskeleri: Yağlı maddeler, meyve şekerleri, bitkisel yağ, fosfor, kükürt ve magnezyum gibi madensel tuzlar, A ve B vitaminleri yönünden zengin olan badem özellikle kuru ciltlerin en büyük dostudur. Badem yağı; cilt bakımı, vücut bakımı, tırnak ve saç bakımında kullanılır. Dövüp toz haline getirdiğiniz iki çorba kaşığı...
  2. kuru ciltler için maske

kuru ciltler için maske

,1yumurta sarısı1çay kaşıgı elma suyu,1çay kaşıgı zeytinyagı,1çay kaşıgı kaymak karıştırın yüzünüze sürüp 15 dakika bekleyin ılık suyla yıkayın haftada birkez uygulayın
  3. Kuru ciltlere nem kazandıran maskeler

Kuru ciltlere nem kazandıran maskeler

nem maskeleri en iyi nem maskesi maskesi kuru ciltler için kuru cildi nemlendirme Benimde dahil kuru cildi olanlar iyi bilirlerki son derece hassas ve bakıma en fazla ihtiyaç duyulan cilt tipi kuru ciltlerdir.Kuru ciltlere nem kazandıran maske tariflerini sizlerle paylaşıyorum Kuru ciltde sahip bir çok kişinin en önemli şikayetlerinden biri arasında gerginlik hissi bulunuyor. Öncelikle...
  4. Kuru ciltler için maske

Kuru ciltler için maske

kuru cilt, kuru ciltler, kuru ciltler için, kuru cilt çin maske, kuru cilt için yüz maskesi, kuru cilt için nemlendirici, kuru cilt için maskeler, kuru cilt için doğal bakım, kuru ciltler için kil maskesi Cildiniz çok mu kuru? O halde doğal bakımlarla cildinizi nemlendirecek kuru cilt maskeleri uygulamanızı öneriyor ve size bu konuda maske önerilerinde bulunuyoruz Melek'ler:)...
  5. Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske

Kuru Ciltler İçin Maske istiyorum sizden arkadaşlar cildim çok kuru benim cildim için nasıl bir maske önerirsiniz lütfen yazın!

Sayfayı Paylaş