gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kuru dallar çiçek açıyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Meleklerim boş durmuyoruz tabiki evimizi süslemeye devam ediyoruz. Malzemelerini bulmak ve yapmak çok kolay. Ortaya çıkan ise dekoratif bir vazoyla birlikte kullanıdığında çok şık. İhtiyacımız olan malzemeler - Kırmızı karton kağıt

- kalem

- makas

- kuru dal

-yapıştıcı

Gelelim yapılışına

- Kartonumuzdan bir kare kesiyoruz.

- kesilen karenin ortasına kalemle spiral çiziyoruz.

- Makasımızla bu spirali kesiyoruz.

- Spirailin bir ucundan diğerine doğru kıvıra kıvıra gidiyoruz.

- İşte gülümüz hazır.

- Son olarak güllerimizi kuru dallara yapıştırıyoruz. Ve sonuç...

Kuru dallar çiçek açıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balkonlar Çiçek Açıyor

Balkonlar Çiçek Açıyor

Saksı modelleri Balkon saksısı Baharın geldiğinin en büyük belirtisi rengarenk, mis mis çiçekler. Bende balkonumu çiçeklendirmek istiyorum.Saksı arayışlarına girdim. Ve balkon demirlerine asılan saksıyı çok beğendim. Saksıları temin ettikten sonra, çiçek tohumu da almak lazım. Sadece çiçek değil, nane, dereotu da ekmeyi düşünüyorum.Zaten ikisini de az az kullanıyorum, pazardan aldıklarımı...
  2. Duvarlarımız çiçek açıyor

Duvarlarımız çiçek açıyor

Duvar vazoları Vazo modelleri biribirnden güzel vazo modelleri var. Vazoları genelde masa üstüne, sehpa ortasına kokuyoruz. Ben vazom biraz büyük olduğu için salonda duvar ünitesinin yanında duruyor. Ama bu vazolar duvarda duruyor. bu dekoratif vazoları çok beğendim, duvar da harika bir dekor oluştururlar.
  3. Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru dalalrdan Dekorasyon objeleri Kuru dallardan tablo yapımı Kuru dallarla yapılan çalışmaları çok beğeniyorum. Kuru dallara çiçek açtırarak çok güzel vazo çiçeği yapmak mümkün. Bu konumda da kuru dalları çerçeve içine alacağız ve duvarımıza asacağız. Ben ortaya çıkanı çok beğendim. Yine zemini boyanmış yağlı tablo üzerine kuru dalalrı yapıştırarak ta dekoratif görünüm elde etmek mümkün....
  4. Kuru dallarla mumluk yapımı

Kuru dallarla mumluk yapımı

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok...
  5. Evler çiçek açıyor

Evler çiçek açıyor

Bahara uygun dekorasyon örnekleri Çiçekli ev dekorasyonu Yaz geldi meleklerim. Her yerde çiçek açtı. Bu çiçekleri evinizde de açtırmak istiyorsanız buyrun size yaza uygun dekorasyon örnekleri. çiçekli duvar kağıdı modelleri kullanılarak evlerde çiçek açtırılmış.

Sayfayı Paylaş