gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kuru dallarla mumluk yapımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

kuru dallarla Mumluk yapımı Dekoratif mumluk modelleri

Kuru dallarla çok güzel dekorasyon fikirleri çıkıyor ortaya. Duru dallar duvarlarda hayat buluyor hatta bazen çiçek açıyor. Şimdide kuru dallarla mumluk örneklerini paylaşacağım meleklerim. Benim görselliği çok hoşuma gitti ama mum kuru dalları tutuşturur mu orasını bilemiyorum. Mumu yakmayıp dekorasyon amaçlı kullanacaksanız bence çok şık duruyor.

Kuru dallarla mumluk yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bardaktan Mumluk Yapımı

Bardaktan Mumluk Yapımı

şeritten gül yapımı mumluk yapımı bardaktan mumluk şeritle gül değişik Nasıl yapılır? Şeffaf kağıttan 3 - 4 cm genişliğinde birer şerit kesip bardakların çevresine yapıştırın. Başka bir renkte şeffaf kağıttan daha dar birer şerit keserek değişik motiflerle süsleyin. Motiflerin yapılışı Şeridi uzunlamasına ikiye katlayıp birer cm aralıkla enlemesine katlamaya devam edin. Kenardan...
  2. Teneke kutudan mumluk yapımı

Teneke kutudan mumluk yapımı

İnternette sörf yaparken zeka fışkıran bir beynin icadı teneke kutudan konserve yapımına rastladım. Ee benim meleklerimde tasarrufludur, atmaz değerlendirir dedim ve yapılışını sizlerle paylaşmaya karar verdim. Öncelikle ihtiyacımız olan malzemelerden başlıyoruz. - Bir adet teneke kutu. Konserve kutusu bu iş için uygundur. - Çivi - Çekiç Her meleğin rahatlıkla temin edeceği malzeme...
  3. Kuru dallar çiçek açıyor

Kuru dallar çiçek açıyor

Meleklerim boş durmuyoruz tabiki evimizi süslemeye devam ediyoruz. Malzemelerini bulmak ve yapmak çok kolay. Ortaya çıkan ise dekoratif bir vazoyla birlikte kullanıdığında çok şık. İhtiyacımız olan malzemeler - Kırmızı karton kağıt - kalem - makas - kuru dal -yapıştıcı Gelelim yapılışına - Kartonumuzdan bir kare kesiyoruz. - kesilen karenin ortasına kalemle spiral çiziyoruz. -...
  4. Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru Dallar duvarlarda hayat buluyor

Kuru dalalrdan Dekorasyon objeleri Kuru dallardan tablo yapımı Kuru dallarla yapılan çalışmaları çok beğeniyorum. Kuru dallara çiçek açtırarak çok güzel vazo çiçeği yapmak mümkün. Bu konumda da kuru dalları çerçeve içine alacağız ve duvarımıza asacağız. Ben ortaya çıkanı çok beğendim. Yine zemini boyanmış yağlı tablo üzerine kuru dalalrı yapıştırarak ta dekoratif görünüm elde etmek mümkün....
  5. Dal şeklinde mumluk oldukça dekoratif

Dal şeklinde mumluk oldukça dekoratif

Dal mumluk modeli mumluk modelleri Farklı bir mumluk arıyorsanız bu dal şeklinde mumluk modelini görmenizde fayda var. Bu mumluk özellikle salon dekorasyonunuzda yemek masasının üstünde oldukça şık duracaktır. Dilerseniz konsolun üstüne de koyabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş