gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kuru kayısı hoşafı tarifini verirmisiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merahaba, yeni evliyim ve yemek yapmayı yeni yeni öğreniyorum.Yarın kuru kayısı hoşafıo yapmak istiyorum ama tarifim yok, denenmiş bir tarif verirmisiniz, nasıl yapılır kayısı hoşafı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    4 bardak su 1.5 bardak toz şeker
    250 gr kuru kayısı

Kuru Kayısı Hoşafı Yapılışı

Kuru kayısı hoşafı için öncelikle kuru kayısıları yıkayın ve suyu da ekleyip bir kabın içerisinde en az 12 saat bekletin. Kuru kayısılar şişince, şekerini koyun ve orta ateşte kıvam alana kadar pişirin...

kuru kayısı hoşafı tarifini verirmisiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kayısı

kayısı

(Aprikosenbaum (m), Fr. Abricotier (m), Ing. Apricot tree) Mensei Çin olarak bilinen, 2-10 m yüksekliginde, dikensi ve tüysüz bir agaç. Yapraklar uzunca ve mizraksi, kenarlari disli, ucu sivri veya küttür. Çiçekler beyaz veya pembe renkli olup, yapraklardan daha önce meydana gelirler. Meyvelerin üzeri tüylü olup, sarimsi-turuncu renkte eriksidir. Zerdali olarak da bilinir. Türkiye’de...
  2. Pekmezli Karışık meyveli hoşaf tarifi nasıl yapılır var mı =

Pekmezli Karışık meyveli hoşaf tarifi nasıl yapılır var mı =

Pekmezli karışık meyveli hoşaf tarifi bana ilk önce saçma geldi ama araştırdım varmış yaaaa tam olarak nasıl yapılıyor içine neler katıyoruz
  3. Cevizli Kayısı Dolması Tarifi

Cevizli Kayısı Dolması Tarifi

cevizli kayısı, dolması, tarifi, malzemeleri nelerdir, nasıl yapılır, hakkında bilgiler burada Cevizli kayısı dolması tarifİ buyrun hanımlar. Ramazan ayına en çok tatlı yakışır mı diyorsunu. Cevizli Kayısı Dolması, iftar sofranıza yakışır lezette bir tatlı. Malzeme listesi • 18-20 adet kuru kayısı • 1 su bardağı dövülmüş ceviz • 1 su bardağı tozşeker • 1 çay kaşığı toz tarçın • 2 su...
  4. Kuru Fasulye Tarifi Verebilirmisiniz ?

Kuru Fasulye Tarifi Verebilirmisiniz ?

yemek tarifleri kuru fasulye tarifi nasıl yapılır malzemeler hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler Arkadaşlar merhaba; Acemi bir evli bayan olarak Sizden bir bilgi öğrenmek gerek :D:D yemek yapmayı evlendikten sonra öğrendimm ve kendimi bayağı geliştirdim ama hayatımda hiç kuru fasulye yapmadım ben :D:D nette gezinip tarif bulmak yerine denemiş güvenirlir siz meleklerden tarif...
  5. Kayısı Marmelatlı Tart Tarifi Resimli

Kayısı Marmelatlı Tart Tarifi Resimli

Kayısı Marmelatlı Tart Tarifi Resimli tarifini detaylarıyla ve açıklamalı bir şekilde yazmanız için rica ediyorum hanımlar.

Sayfayı Paylaş