gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuru meyveli yulaflı kurabiye tariflini bilen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuru meyveli ve yulaflı kurabiye yapmak istiyorum. Resimli kuru meyveli yulaflı misss gibi kurabiye yapacağım. Düşündüm sizler iyi bilirsiniz. Yardım edebilir misiniz bana melekler. Teşekkür ediyorum. Şimdiden hayırlı ramazanlar sizlere. Söz en yakın zamanda kayıt olacağım.

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Sevgili Misafirimiz;

Kuru meyveli yulafli kurabiye tarifi asagidaki gibidir, afiyet olsun...

http://www.meleklermekani.com/bisku...yveli-yulafli-kurabiye-tarifi.html#post722679

Son düzenleme: 30 Temmuz 2011
Kuru meyveli yulaflı kurabiye tariflini bilen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyveli Kuru Kek (8-10 Kişilik)

Meyveli Kuru Kek (8-10 Kişilik)

Malzemeler 1 paket margarin 3 su bardağı 1 su bardağı pudra şekeri 5 yumurta 1 çay bardağı süt 1 paket kabartma tozu 3 çorba kaşığı hindistancevizi 2 kahve fincanı kuru üzüm 2 kahve fincanı kırılmış fındık 1 kahve fincanı portakal kabuğu şekerlemesi 1 kahve fincanı incir şekerleme 1 çay kaşığı vanilya Yemeğin Tarifi Margarini eritip soğutun.Pudra şekeri ile iyice çırpın. Çırpmaya ara...
  2. Kuru meyveli Paluze (6 ay üzeri)

Kuru meyveli Paluze (6 ay üzeri)

Bu tatlıyı bebeğiniz altı aylık olduğu andan itibaren verebilirsiniz. Paluzenin Malzemeleri 1 çay bardağı doğranmış karışık kuru meyve 1 çorba kaşığı nişasta 1 su bardağı su 1 yemek kaşığı üzüm pekmezi Meyveli Paluzenin Yapılışı Doğradığınız kuru meyveleri yumuşaması için 15-20 dakika üstünü örtecek kadar suyun içinde bekletin. Nişastayı suyun içinde iyice eritin ve yumuşayan meyveleri...
  3. fındıklı kuru üzümlü kurabiye

fındıklı kuru üzümlü kurabiye

kuru üzümlü kurabiye tarifleri üzümlü fındıklı kurabiye kuru fındıklı tarifi bunlardan yapıp dondurucunuzda saklayabilirsiniz ani misafir akımında çıkartın taze taze misafirlerinize sunun çünkü baya çok çıkıyor tarife göre:) MALZEMELER: * 250 gram tereyağı (oda sıcaklığında yumuşamış) * 2 yumurta (birinin sarısını ayırın) * 1 su bardağı pudra şekeri * 1′er paket...
  4. Kuru Meyveli Yulafli Kurabiye Tarifi

Kuru Meyveli Yulafli Kurabiye Tarifi

Kuru meyveli, yulafli, kurabiye, tarifi yulaf burada melekler Sevgili Melekler; Sizlere kuru meyveli ve yulafli kurabiye tarifini vermek istiyorum; Kaç Kişilik 25-30 adet Süre 1 saat Zorluk Derecesi: Kolay Kullanılan Malzemeler: 100 g margarin 1 yumurta 1 su bardağı toz şeker 3 su bardağı un 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilin 1 tatlı kaşığı tarçın...
  5. sedir kurabiye yapmayı bilen biri var mıııı

sedir kurabiye yapmayı bilen biri var mıııı

Arkadaşlar selam. Sedir kurabiye tarifini bilen var mı ? Tadını bilmiyorum ama adı ilginç geldi, nasıl bir şey acaba ? Bilen paylaşırsa sevinirim :)):)

Sayfayı Paylaş