gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kuru Öksürüğü Kesmenin En Kolay Yolu

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuru öksürük için kuru üksürüğü kesmek için kuru öksürüğü kesmenin yolları

Sevgili melekler, üzerinize afiyet, geçtiğimiz günlerde (tıpkı Mawim gibi) farenjit olduktan sonra sonuna kadar direnmeme rağmen ne yazık ki, antibiyotik tedavisine teslim oldum. Şu anda iyiyim ancak 2-3 gündür geceleri tutan bir kuru öksürük nöbetim oluyor. İlk gece beni uykumdan uyandıran bu inatçı öksürüğe çözüm bulmak için her zamanki tlfumdan interneti bir karıştırayım dedim ve süper bir çözüm buldum. Başta çok basit gelmişti ama öksürüğümü geçirince bu kadar basit bir yolla öksürüğün kesilmesine şaştım kaldım. 1 bardak suyun içine 1 tatlı kaşığı bal koyup, 8-10 damla da limon damlatıp, karıştırıp, için. Öksürüğünüz anında kesilecek. :tik:

Kuru Öksürüğü Kesmenin En Kolay Yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzik Dinlemenin En Hızlı Ve Kolay Yolu

Müzik Dinlemenin En Hızlı Ve Kolay Yolu

Şarkının ismini hatırlamasanız bile sözlerinden yazsanız dahi tahmini şarkılar sıralanıyor...3 aydır kimin söylediğini ve kim olduğunu bilmediğim bir şarkıyı iki kelimesini yazarak buldum harika bir yer... İşte link
  2. En kolay diyet yolları

En kolay diyet yolları

işte en kolay diyet Fazla kilo sorununuz var sa mutla ka okuyun die başlamak istiyorum.Valla benimde var işte 1 kaç kilo:D:DZayıflamak için her yolu denedim.Zayıfladım ama düzensiz zayıfladım.Melişler bence ne kadar düzenli diyet ve spor yaparsanız çok düzenli kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin 2 yolu var düzgün beslenme ve spor. İşte en kolay diyet yolları. Yeme alışkanlığınızı...
  3. Kuru öksürük nasıl geçer

Kuru öksürük nasıl geçer

Kuru öksürük nasıl geçer Kuru öksürük için ne yapmam lazım. bir kaç aydır sürekli bir öksürük ama kuru öksürük bu. Öldüm bittim arkadaşlar, bu konuda bana ne önerirsiniz, artık böğrüm acıyor ya :S
  4. Sarımsakları Kolayca Soymanın En Pratik Yolu!

Sarımsakları Kolayca Soymanın En Pratik Yolu!

sarımsakları soymanın kolay yolu sarımsak soymak sarımsak nasıl soyulur Sevgili melekler, mutfata çalışırken bayanlar her zaman pratik yolları tercih ederler doğal olarak. Zira son derece kıymetli olan zamanın kullanımı, yemek yaparken de çok önemlidir. Mesela sarımsak soymak pek çok kadını sinir eder, zira bu küçücük sebzeciğin soyulurken kabukların ele yapışması, zedelenmesi insanı sinir...
  5. Ağır Eşyaları Kolayca Çekmenin En Kolay Yolu!

Ağır Eşyaları Kolayca Çekmenin En Kolay Yolu!

taşınırken pratik bilgiler taşınırken püf noktalar Sevgili melekler, taşınırken iş başa düştüyse ya da eşyaların evdeki yerlerini değiştirmek istiyor ve ağır eşyalar gözünüzü korkutuyorsa size çok basit bir püf noktası vereceğiz. Bu sayede istediğiniz zaman ağır aşyaları çok hafif bir kuvvetle itebilecek, çekebileceksiniz. Nasıl mı? Ortadan ikiye böleceğiniz çiğ patateslerin...

Sayfayı Paylaş