gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kuru öksürük nasıl geçer

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kuru öksürük nasıl geçer Kuru öksürük için ne yapmam lazım. bir kaç aydır sürekli bir öksürük ama kuru öksürük bu. Öldüm bittim arkadaşlar, bu konuda bana ne önerirsiniz, artık böğrüm acıyor ya :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuru öksürük nasıl geçer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öksürük nasıl geçer bitkisel

öksürük nasıl geçer bitkisel

bitkisel bir karışım ile bu inatçı öksürüğümü geçirmek istiyorum tavsiyeleriniz var mı arkadaşlarım.
  2. Çocuklarda Kuru öksürük nasıl tedavi edilir

Çocuklarda Kuru öksürük nasıl tedavi edilir

Kuru öksürük nasıl geçer kuru öksürük nedenleri ve tedavisi Yaygın olan bir sağlık sorunudur kuru öksürük ve bir türlü geçmek nedir bilmez. Şahsen bende bunu geçtiğimiz hafta yaşadım ve çok şükür geçti. Nasıl mı geçti; lütfen buyrun Melek'ler:) Bir elmanın kabuğunu soyun, bir kaç da çekirdeğini koyun, birazcık ıhlamur, bir iki karanfil, belki bir tarçın kabuğu, bir dilim de limon....
  3. Öksürük Nasıl Kesilir ?

Öksürük Nasıl Kesilir ?

Öksürük nasıl geçer Öksürük nasıl giderilir Öksürük nasıl kesilir Bir başladı mı kolay kolay kesilmeyen öksürük nöbetlerinden kurtulmanız için sizlere önerebileceğimiz doğal tedavi önerileri şöyle melekler :) Öksürük, solunum yollarını temizleyen karmaşık mekanizmanın bir parçasıdır. Bu refleks hareketi, bütün solunum yollarını yabancı cisimlerden, hava kirliliğinden ve birikmiş...
  4. Kuru Öksürüğü Kesmenin En Kolay Yolu

Kuru Öksürüğü Kesmenin En Kolay Yolu

kuru öksürük için kuru üksürüğü kesmek için kuru öksürüğü kesmenin yolları Sevgili melekler, üzerinize afiyet, geçtiğimiz günlerde (tıpkı Mawim gibi) farenjit olduktan sonra sonuna kadar direnmeme rağmen ne yazık ki, antibiyotik tedavisine teslim oldum. Şu anda iyiyim ancak 2-3 gündür geceleri tutan bir kuru öksürük nöbetim oluyor. İlk gece beni uykumdan uyandıran bu inatçı öksürüğe çözüm...
  5. Kuru öksürüğün nedenleri ve tedavisi

Kuru öksürüğün nedenleri ve tedavisi

Kuru öksürük, farklı sebeplere dayanarak oluşabilir. Soluk borusu, gırtlak ve bronşlarda, akciğer zarındaki rahatsızlıklarda, verem başlangıcında görülen balgamsız öksürük türleri arasında yer alır. Solunum yollarındaki yabancı cisimleri ve içerideki maddeleri dışarıya atmak için ortaya çıkar. Solunum yollarında yaşanan en sık rahatsızlıklar arasında yer alır. Soluk borusundaki basınç...

Sayfayı Paylaş