gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

kuru ve çabuk kırılan saç bakımı

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

çabuk kırılan saçlar saç cansızlığı Kuru ve çabuk kırılan saçlar için sizlere yapmanız gereken bilgileri aktarıyorum [​IMG]
    Yarım fincan hintyağını ısıtın. Bunu baş derisine ova ova içirin. Yavaş yavaş saçlarınızı kırmadan tarayın.

Kaynar suya batırılmış havluyu sıkarak başınıza sarın.Etkileşim için 30 dakika bekletin .
    Sonra yıkayın. Bu maske kuru ve kırılan zayıf saçlara çok faydalıdır.

2. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu maske grçekten çok işe yarıyo kesinlikle deneyin...ben saçımı kakao boyattım ama cansızlıktan sararmış duruyodu. bu maskeyi denedim saçlar gürleşti ve canlandı ama şu püf noktaya dikkat! kuru saçları yapınca baya yağlanıyo..saçınız kuruysa hin yağını azkoyun çok kuruysa çok koyun

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Hımm teşekkürler adminim

4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ayyy aynı dertt bendee dee var bacım yaffff....

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkürlerr adminimm ....

6. ηaz ♥

ηaz ♥ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vaaov.Güzel ve pratik bir yöntem.Deneyeceğim. :) Teşekkürler .

7. SummeRose

SummeRose Banned

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bu maskeyi dene ve bide avonun bi ürünü var şampuan.Adı: avon naturals shampoo...gamzelim bundan dene kesinlikle

kuru ve çabuk kırılan saç bakımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin

Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin

cansız saçlar kuru ve cansız saçlar saç bakımı saçların bakımı saçlara bakım Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin Badem yağı Susam yağı Defne gar yağı Çörekotu yağı Menekşe yağı Zeytin yağı Kekik yağı Ceviz yağı Hindistan Cevizi yağı Karıştırılıp saç diplerine ve saça yedirilir. İstenildiği kadar bekletilip yıkanır. Haftada 2 defa yapılır.
  2. kuru saçlara bakım

kuru saçlara bakım

kuru saçlara bakım kuru saçlar için bakım kurumuş saçlara Saç Bakımı Yüz derisinde olduğu gibi kafa derisinde ve saçlarda, bünye özelliklerine göre değişiklikler söz konusudur. Hemen hemen her iki kişiden birinin kafa derisindeki yağ bezleri normalin üstünde yağ üretir. Sonuç, yağlı saçlar! Yüzünün derisi yağlı olanların genellikle kafa derisi de yağlıdır. Herkesin kafa derisinde...
  3. Kırılan saçlara bakım

Kırılan saçlara bakım

kırılan saçlar, saç kırıkları, için bakım, maskeleri burada arkadaşlar. Saçlarınız, güzelliğinizin en önemli detayı - çerçevesidir diyor ve sizlere bu yazımızda saç kırıklarınız için öneriler sunuyoruz Melek'ler. Saç kırılması bakımsız saçlarda meydana geliyor. Röfle ve permada büyük bir etkentir. Güneş, soğuk hava , rüzgar bunlarda doğal etkileridir. Peki kırlan saçlar için ne yapılmalı...
  4. Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Son!!!!! Kuru saçlara mı sahipsiniz işte bikac püf noktası sizlere..... Kuru saçlara özel bakım ve yıkama yöntemlerini dikkatle uygulayarak ve 2 haftada bir kez yapacağınız nemlendirici saç bakım maskesiyle hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz. 1-Kuru saçlar için üretilmiş yoğun nemlendirme özelliği bulunan şampuanı tercih edin. 2-Saçlarınızın doğal yağını korumak için 2...
  5. Kuru Saçlarınız İçin Kolay Bakım Önerileri ve Muzlu Saç Maskesi

Kuru Saçlarınız İçin Kolay Bakım Önerileri ve Muzlu Saç Maskesi

Bu konu; kuru saçlar için kolay bakım önerileri ve muzlu saç maskesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların her zaman saçlarıyla başları derttedir.Ya renginden memnun olmazlar ya modelinden ya da yağlı ya da kuru olmalarından. Çevresel faktörlerin yanısıra yapısıyla da ilgili bir sorun olan kuru saçlar, bakımsız ve cansız görünür, kolayca kırılır. Yapacağınız bakımlar...

Sayfayı Paylaş