gebe
  1. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kuru,yaglı ve cansız saclar için birebir

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında kadersiz kader tarafından paylaşıldı.

cansız saçlar için ne yapmalı SAÇ BAKIMI [ kuru ve cansız saçlar için ]
    badem yagı-susam yagı-çörekotu yagı-menekşe yagı- natürel sızma zeytin yagı- kekik yagı- ceviz yagı- hindistan cevizi yagı- çam terebenti esansı

karıştırılıp saclara 2 -3 günde bir masaj halinde sürülür.1 -2 saat bekletildikten sonra yıkanır..

fiyat listelerine baqtım ve bu size 35.00 TL ye patlar...

babam aktar oldugu için bunları biliyorum :D

SAÇ BAKIMI [ yaglı ve cansız saçlar için ]

portakal yagı-çam terebenti yagı- defne yagı- biberiye yagı- mersin yagı- papatya yagı..

yaglar karıştırılıp saç diplerine ve saca yedirilir.istandigi kadar bekletilip yıkanır. haftada 2 defa yapılır.

buda size tahminimce 26.00TL ye patlar canlarımm..

kuru,yaglı ve cansız saclar için birebir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin

Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin

cansız saçlar kuru ve cansız saçlar saç bakımı saçların bakımı saçlara bakım Saç Bakımı - Kuru ve Cansız Saçlar İçin Badem yağı Susam yağı Defne gar yağı Çörekotu yağı Menekşe yağı Zeytin yağı Kekik yağı Ceviz yağı Hindistan Cevizi yağı Karıştırılıp saç diplerine ve saça yedirilir. İstenildiği kadar bekletilip yıkanır. Haftada 2 defa yapılır.
  2. Sert ve kuru eller için

Sert ve kuru eller için

kuru eller için bakım kuru eller için ne yapmalı kurumuş Melişlerim işte şize çok kolay evde uygulayabileceğiniz bir el bakım önerisi:) Uygulama 1 litre sıcak su 1 tatlı kaşığı soda 1 tatlı kaşığı karbonat Malzemeler karıştırılır eller bu karışımda bekletilir ve masaj yapılır.
  3. Kuru ve hassas ciltler için gül maskesi

Kuru ve hassas ciltler için gül maskesi

kuru ve hassas ciltler için maske hassas ciltler için maske gül maskesi gül maskesi nasıl yapılır cilt Kuru bir cilde sahipseniz muhtemelen cildiniz zaman zaman pul pul dökülüyor ve çok gergin oluyordur ama dert etmeyin çünkü birazdan vereceğim formülle artık cildinizin bakımını hemde doğal yollarla sağlayabilir elastiki ve canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.Gerekli olan malzemeleri ve...
  4. Kuru + cansiz + ince saclar

Kuru + cansiz + ince saclar

kizlar benim saclarim ince ve kuru ve yikandiktan sonra aynen böyle oluyor:meri: ne yapsam fayda etmedi, bana ne önere bilirsiniz hayirli aksamlar
  5. Cansız ve dökülen saçlar için öneriler

Cansız ve dökülen saçlar için öneriler

saç bakımı kırık ve cansız saçlar mat ve dökülen saçlar konumuzda.saç bakımı çok zor, kimyasal özlü saç boyaları, kurutma makineleri, maşalar hepsi saçları günden güne cansızlaştırıyor ve kırılıp dökülmelerine sebep oluyor.Saçları güzel ve değişik göstermek için kullanılan saç boyaları saçı yakıyor ,düzenli bakım yapılmazsa eğer saçlarınız kırılır ve dökülmeye başlar.dökülen ve cansız...

Sayfayı Paylaş