gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kurum la ilgili 3 gelişme paragrafı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bana acil olarak kurum la ilgili 3 gelişme paragrafı lazım acaba sizde var mı teşekkür ediyorum.

kurum la ilgili 3 gelişme paragrafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kur"an-la Konuşan Kadın...!

Kur"an-la Konuşan Kadın...!

Abdullah ibni mübarek anlatıyor) Bir gün hacca gidiyordum,Irak;Suriye topraklarından geçerken yalnız bir kadına rastladım.Selam verdim; Selamımı Söz olarak Rahim bir Rab'den selam sözüdür onların duyacağı(Ya-sin:5 ayetiyle aldı Buralarda ne yapıyorsun? diye sordum. Allah kimi yoldan çıkarmışsa,ona yol bulduracak yoktur" (A'raf :186) ayetini okudu... Anladım ki ,yolunu kaybetmiş Nereye...
  2. 3 aylık sibirya kurdu

3 aylık sibirya kurdu

sibirya bizi korurr yada insanlara saldırırmı?
  3. Şike Davasıyla İlgili Son Gelişmeler Burada!

Şike Davasıyla İlgili Son Gelişmeler Burada!

şike davası son gelişmeler fenerbahçenin durumu küme düşecek mi son dakika ile ilgili bilgiler burada melekler Şike davasında sular durulmuyor melekler.Bu ay içinde karar vermesi gereken Futbol Federasyonundan bir açıklama yapıldı.Başkan Mehmet Ali Aydınlar'ın yaptığı açıklamada bazı noktalar dikkat çekti melekler. Aydınlar etik kurulunun raporunu açıklarken ''Bazı maçlarda şike...
  4. elevit ve ferrum fort la ilgili sorun

elevit ve ferrum fort la ilgili sorun

bu ilaçları kullandığımda ağzımdan burnumdan kan geliyor sizdede böyle birşeyler oluyormu ? doktor bana kanın iyi demişti 1 hfta ilaçları bıraktım hiç sorun yoktu bugun yine başladım ve akşama yine tekrarladı :( ne yapabilirim hapları bırakayımmı
  5. Nejat İşler'in Sağlık Durumuyla İlgili Son Gelişmeler!

Nejat İşler'in Sağlık Durumuyla İlgili Son Gelişmeler!

nejat işler, nejat işler sağlık durumu, nejat işlerin sağlığı Sevgili melekler, önceki gün durumu kötüleşerek Acıbadem Bodrum Hastanesi yoğun bakımına kaldırılan Nejat İşler'in sağlık durumuyla ilgili son açıklamaları Başhekim Aydın Aksoy yaptı. Uygulanan tedaviye İşler'in cevap verdiğini, İstanbul’a nakledilmesine gerek duyulmadığını belirten Aksoy, tedavinin Bodrum'da devam edileceğini...

Sayfayı Paylaş