gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kurumuş Eller İçin Maya Maskesi Nasıl Yapılır?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kurumuş eller için bakım, kurumuş ellere ne iyi gelir, eller için maya maskesi Sevgili melekler, cilde faydası bilinen mayayı yüzümüze uyguladığımız gibi elerimize de uygulayabiliriz. Çatlamış ve kurumuş ellerimiz için kullanabileceğimiz maya maskesi ile soğuktan çatlamış ellerimizi yumuşacık hale getirebiliriz. Nasıl mı?

maya-maskesi.jpg

Aysen_Senan bunu beğendi.
Kurumuş Eller İçin Maya Maskesi Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mantı hamuru nasıl yapılır tarifi

Mantı hamuru nasıl yapılır tarifi

Arkadaşalr mutfakta henüz acemiyim acaba Mantı hamuru nasıl yapılır tarifi verirmisiniz banada
  2. Mantı nasıl yapılır tarifi resimli

Mantı nasıl yapılır tarifi resimli

Mantı hamuru nasıl yapılır resimli Mantı hamuru tarifi mantı tarifi Mantı nasıl yapılır, mantı yapmayı biliyorum ama mantı hamuru nasıl yapılır işte onu bilmiyorum diyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz, işte size resimli mantı tarifi :) MALZEMELER (5 Kişilik) HAMURU İÇİN: 3-4 su bardağı un 4 yumurta 1 çay bardağı su Tuz HARCI İÇİN: 2 soğan 400 gr koyun kıyması (iki kere çekilmiş)...
  3. Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır?

Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır?

Yoğurt Maskesi Nasıl Yapılır? Arkadaşlar cildim için yoğurt maskesi yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum siz biliyorsanız yapılışını yazın
  4. Gülsuyu Maskesi Nasıl Yapılır ?

Gülsuyu Maskesi Nasıl Yapılır ?

gülsuyu maskesi,gülsuyu maskesi nasıl yapılır,gülsuyunun cilde faydaları,gülsuyu maskesi nasıl yapılır,gülsuyu maskesinin hazırlanışı,gülsuyu maskesi cilde faydalı mı,gülsuyu ile cilt maskesi,gülsuyu pudra maskesi İçerisinde kimyasal barındıran makyaj temizleme jellerinden, kırışık kremlerinden, akne ve sivilce toniklerinden bıktıysanız ve artık cildiniz için doğal tedavi yöntemleri...
  5. Saçlarınıza kille parlaklık kazandırın

Saçlarınıza kille parlaklık kazandırın

Yumuşak kil pek çok kadının saç bakımı reçetesinde ana malzemelerden biridir. Kili aktarlardan rahatlıkla satın alabilir, evinizde kolayca bakım maskeleri hazırlayabilir ve doğal bir şekilde saçınıza uygulayabilirsiniz. Yıpranmış saçlar, kuru saçlar ve diğer çoğu saç problemlerine kil en doğal ve etkili çözümlerden biridir. Bazı araştırmalar gösteriyor ki kil, yıpranmış saçların düzelmesinde...

Sayfayı Paylaş