gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Kuruş

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

: Kuruş Rüyada altından yapılmış kuruşlar görmek, zengin olup uzak ülkelere yolculuk yapacağınız anlamına gelir. Gümüş kuruşlar, şanssızlığın ve kavganın işaretidir.

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    altından yapılmış mı heheh oda dgru nasıl olsa hayatta göremiyoruz ya rüyada bari görelim..saolsun canım yaa

Kuruş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benzine 6 kuruş zam

Benzine 6 kuruş zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 6 kuruş zam yapıldı. Ankara ve İzmir’de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,80 TL’den 2,86 TL’ye yükseldi. İstanbul’da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,81 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,87 TL’ye çıktı. Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve...
  2. Benzine 5 kuruş indirim

Benzine 5 kuruş indirim

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatında 5 kuruş indirim yapıldı. Ankara ve İzmir'de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,91 TL'den 2,86 TL'ye düştü. İstanbul'da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,92 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzinin litre satış fiyatı 2,87 TL'ye indi. Dağıtım firmalarının...
  3. Dini yirmi kuruşa satmayanlar....

Dini yirmi kuruşa satmayanlar....

Londra'daki caminin yeni imamı şehre gitmek için hep aynı otobüse biniyor ve çoğu zaman aynı şoföre rastlıyormuş. Bir gün, bilet alırken şoför yanlışlıkla 20 "kuruş" fazla vermiş. İmam yanlışlığı oturunca, parasını sayınca fark etmiş. Kendi kendine düşünmüş "20 kuruşu geri versem mi şoföre?"... Ama içinden bir ses diyormuş ki "çok küçük bir para ve şoförün zaten...
  4. Kontor'den kuruşa geçerken bilmeniz gerekenler

Kontor'den kuruşa geçerken bilmeniz gerekenler

Gsm oparatörleri kaç gündür reklamlar da bangır bangır bağırıyor.Kontor artık kuruş oldu diye:SBenim aklım bir türlü bu işe yatmamıştı.Ne güzel kontor alıp konuşuyorduk şimdi bu kuruş da neyin nesi diye düşünüyordum.Sonra internetten araştırma yapayım dedim.Araştırmamı yaptım ve buldum.Sizlerle de paylaşmak istedim. Ben bu konuda bilgilendim.Sizlerinde bu konu da bilmeniz gerekenler var.Lütfen...
  5. Ruhun Beş Kuruş Etmezmiş

Ruhun Beş Kuruş Etmezmiş

Fundyy - Ruhun Beş Kuruş Etmezmiş - YouTube

Sayfayı Paylaş