gebe
  1. senden sonra

senden sonra Forum Okuru

kurutmalı çamaşır makinesi kullananlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında senden sonra tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar çamaşır makinemi yenilemeyi düşünüyorum ve almışken kurutmalı bir çamaşır makinesi almak istiyorum karşı komşum kullanıyor ama çok memnun kalmadığını söyledi çamaşırları çok kurutmayıp nemli bırakıyormuş aranızda kullananlar varsa hangi markanın hangi modelini kullanıyorsunuz nasıl memnunmusunuz kurutmayı çamaşır makinesini tavsiye ediyormusunuz

kurutmalı çamaşır makinesi kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”

Arçelik’ten “Dev Çamaşır Makinesi”

arçelik çamaşır makinası fiyatları arçelik direct drive direct drive çamaşır makinaları makinesi Teknolojiye ve Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla ürün yelpazesini sürekli zenginleştiren Arçelik, bir ilki daha gerçekleştirerek 10 kg. kapasiteli çamaşır makinesini tüketicilerin kullanımına sundu. 2004 yılında pazara sunduğu ve taşıdıkları patentler ile dünyada “ilk” olma özellikleri bulunan 7-3,5...
  2. hanımlar vestel kurutmalı çamaşır makinesi....

hanımlar vestel kurutmalı çamaşır makinesi....

vestelin kurutmalı çamaşır makinesi çıktı.. bu habere çok sevidim çamaşır konusunda çok zorluk çekiryordum tam benlik :) yıkama kurutma bir arada süper... :) http://www.youtube.com/watch?v=7iatv0dWDG0
  3. En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

En İyi Çamaşır Kurutma Makinesi Hangisi Tavsiye

Kalabalık bir aileye sahibim ve özellikle kış ayların da çamaşır kurutma olayı bana sıkıntı yaşatıyor. Aslın da ne zamandır aklım da bir çamaşır kurutma makinesi vardı ama etraftan duyduğum sözler şugüne kadar almamın önüne geçti. Geçenler de bir yakınımdan da duyduğum çamaşır kurutma makinelerinin son çıkan versiyonlarının birçoğu çamaşırı yıpratmıyor ve hatta kırışık olanları da...
  4. Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Kurutma Makinesi Nasıl Temizlenir?

Her ev aletinin temizliğe ihtiyacı vardır. Çamaşır kurutma makinesinin de belirli aralıklarla temizlenmesi gereklidir. Peki temizliği nasıl yapılır? Detaylar yazımızda.. Çamaşır kurutma makinesinin düzenli aralıklarla temizlenmesi makinenin kullanım ömrünü uzatır ve sık karşılaşılan sorunların azalmasını sağlar. Kurutma makinesini temizlerken nelere dikkat edilmelidir?...

Sayfayı Paylaş