gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kuş Deseni Duvar Kağıtları

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

duvar kağıdı desenleri kuş desenleri kuş deseni desenli duvar kağıtları desenli kağıdı
    Kuşları çok seven ve evinin bir köşesinde bu hayvana dair birşeyler bulunmasını isteyen meleklerim için en ideal duvar kağıtları getirdim. Farklı renklerde ve hepsi birbirinden ayrı desenler. Çok karışık çizgili olanları da mevcut, sade olanları da.. Üstelik çok tatlılar :) Şimdi bu duvar kağıtlarına bakalım kızlar :tik:

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    siyah olanına bayıldım koyu renk takıntısı varda kuşları çok sevenler içinde çok güzel bir alternatif tesekkürler cnm

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ben keisnlikle yeni evimin duvar kağıtlarını böyle yapıcam:D:Dkafaya koydum siyaha kırmızı ve beyazz bayılıyorum bu 3 rengee:):):)

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gzller :)

tskler canim paylasim icin =)

Kuş Deseni Duvar Kağıtları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları 1.Seni görünce gözlerim dolar kulaklarım mark,burnum döviz bürosu. 2.Bazı parazitler bağırsakta yaşar, bağırmasak da. 3.Temel ile Dursun inşaatta kazı yapıyorlarmış,kaz ölmüş. 4.Nefes alamıyorum,atmosferi açın. 5.Bizi çekemediler,halat koptu. 6.Tüp bebekte sorun var hep gaz kaçırıyor. 7.Fakirlik kader değildir, sadece kalıtsaldır. 8.Bilmemek ayıp değil, Yeter ki...
  2. Film Afişleri Duvar Kağıtları

Film Afişleri Duvar Kağıtları

Film Afişleri Duvar Kağıtları resimleri paylaşırsanız çok iyi olur kızlar.
  3. Duvar kağıtlarıyla tarz kazanan duvarlar

Duvar kağıtlarıyla tarz kazanan duvarlar

duvar kağıdı dekorasyonu çocuk odası duvar kağıdı Duvar dekorasyonunuzda değişiklik yapmak istiyorsanız bu duvar kağıdı uygulamasını sizde evinizin bir mekanna uygulayabilirsiniz.
  4. Çiçek Desen Ayrıntılı Duvar Kağıtları İle Çiçek Bahçeli Oda Görünümleri

Çiçek Desen Ayrıntılı Duvar Kağıtları İle Çiçek Bahçeli Oda Görünümleri

Çiçek Desenli Duvar Dekorasyonu Çiçek Desenli Duvar Kağıtları Çiçek Bahçesi Görünümünde Odalar Son zamanlarda sıklıkla kullanılan dekorasyon trendleri arasında yer alan çiçek desenli duvar kağıdı modelleri duvarlarımızdaki yerini almıştır. Dekorasyonda son zamanlarda çiçek desenli duvar kağıtlarını ya da çiçek desenli uygulamaları birçok yerde görmektesiniz. Siz de dekorasyonlarınızda ayrı...

Sayfayı Paylaş