gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kuş Dili Çeviricisi..

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kuş dili çeviri kuş dili çeviricisi, nedir, nasıl çevirir, çeviri, kuş dili, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz
    Sevgili melekler,
    Aşağıda ki linki tıkladığınızda çıkan kutucuğa bir cümle yazdığınızda size kuş dili karşılığını veriyor.Ya da isterseniz tam tersi...hahaha

BURADAN...

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  3. pembemor

pembemor Forum Okuru

bu çok iyi oldu hep merak etmişimdir kuş dili nasıl birşey diye

4. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben eşime yapıyodum hep :D ve çok gülüyodu.diyordum ki ( pogolsagandagan begeş migilyagarıgı çegekegek.ügüstügünege pagaraga kogoyagak agarabaga agalagak ) :D anlayan varmı :D

5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Polsandan beş milyarı çekek, üstüne para koyak , araba alak.
    sakın başta ki bogorsagadagan olmasın :D:D

gonca 16 bunu beğendi.
  6. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    heheh vallaha bildin :D polsan polislere özel para birikimi yapıyosun.her ay maaşından kesiliyo bir miktar :) ama helal olsun bildin :D

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hmm o zaman tamam, onu bilmiyordum bak öğrenmiş oldum :tik: Teşekkür ederim helal olsun diyorsun ama bana göre çok çok kolay :D:D

8. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bencede çünkü çözmek elinin altında admin :)

Kuş Dili Çeviricisi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dil dilde ülser dil ülseri

dil dilde ülser dil ülseri

dilde ülser dil kökünde kabarcık dil kökünde kabarcıklar Dilde görülen; etrafı kırmızı, içi su dolu küçük kabarcıklar, dil ülserinin belirtisi olabilir. Derin ve sert kenarlı dil yaralarında, mutlaka doktora başvurmak gerekir. Diğer dil yaraları, hazımsızlık veya gripten kaynaklanabilir
  2. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  3. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  4. Dilimizin Gelişmesi

Dilimizin Gelişmesi

dilimizin gelişmesi Dilimizin gelişmesi, batılılaşma çabamızın, devrimlerimizin zorunlu bir sonucudur. Bir uygarlık değiştiriyoruz. Doğunun durgun, içine kapanık, bir azlığın çıkarına kurulmuş ortaçağ toplum düzeninden ayrılmaya çalışıyoruz. Yaşayışımızın bütün alanlarında bu gidişin kaçınılmaz etkileri olacaktır. Dilimiz de ister istemez bu akıma uyacak, giderek batı uygarlığının...
  5. Gönül Dili

Gönül Dili

Seyyide Tün Nefise Allah dostlarından.... Seyyide Tün Nefise Bir akşam vakti. Kapısı çalınıyor. Komşuları, gayrimüslim bir çift. Bir ricaları var. -Komşu, sende biliyorsun, bizim felçli bir kızımız var. Önemli bir işimiz çıktı, sabaha kadar gelemeyebiliriz. Biz gelene kadar Allah için... kızımıza bakabilirmisin? İşi gücü ibadet ve gözyaşı olan ulvi kadın: - Ne demek, siz işinize bakın...

Sayfayı Paylaş