gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kuş İsimleri, Muhabbet Kuşu İsimleri isteyenler buraya

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evcil Kuş İsimleri
    Dişi kuş isimleri, Erkek kuş isimleri

Kuş İsimleri Muhabbet Kuşu İsimleri

Merhaba Sevgili Melek'ler ve benim gibi muhabbet kuşu seven tüm ziyaretçi misafirler, siz de bir muhabbet kuşu almayı düşünüyor ve ismini ne katacağım diye fikir arıyorsanız, bu yazımızda sizlere muhabbet kuşu isimleri örnekleri sunuyoruz.

aslı

aşkim

bovans

büdü

ciciş

cingöz

çapkın

fındık

gümüş

kartopu

lili

melek

minik

miski

papatya

pıtır

şaşkın

şımarık

tiviti

afacan

Kuş İsimleri, Muhabbet Kuşu İsimleri isteyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muhabbet kuşu

Muhabbet kuşu

eskiden bir tane muhabbet aldım gagasını cok gıcırdatır ve uyurdu daha sonra tüyleri kabardı var sıcak yer aramaya çalışıyor bacaklarımı biraz açtımda girebildiğince giriyordu ve ondan 1gün sonra öldü şimdi bir tane daha aldım 23 Mart'ta yine aynılarını yapmaya başladı acaba oda ölebilir mi şimdiden tşk
  2. muhabbet kuşu isimleri

muhabbet kuşu isimleri

muhabbet kuşu isimleri yazarmısınız çünkü biz yeni bir muhabbet kuşu aldık erkek ama ismini ne koyacağımızı bilmiyoruz :)
  3. Muhabbet kuşu isimleri

Muhabbet kuşu isimleri

Yeni bir Muhabbet kuşu satın aldım ve kendisine verebileceğim isimler arıyorum, bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.
  4. Erkek Kuşlara Hangi İsimler Verilir?

Erkek Kuşlara Hangi İsimler Verilir?

Bu konu erkek kuş isimlerine yer vermektedir. Birçok kişi evde bir can yoldaşı olsun diye farklı cinsler de kuş alıyor. Kanarya, muhabbet kuşu, papağan yada hint bülbülü gibi beslemek için siz de bir kuş aldıysanız ve halen ona isim vermekte zorlanıyorsanız sizlere bazı önerilerim olacak:) Eşim benim için de bir süpriz yaparak jako cinsi papağan aldığın da isim konusun da çok kararsız...
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş