gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kuş kafesinden aydınlatma olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kuş kafesi değerlendirme Kuş kafesi aydınlatma modeli
    Kafes kuşu bakıyorsanız ve kuşunuz bir şekilde artık sizle değilse ve kafesiniz boşsa bu kafesi değerlendirebilrisiniz meleklerim. İster hityiacı olana verin isterseniz kuş kafesi aydınlatma modelini sizde evinizde uygulayın.

Kuş kafesinden aydınlatma olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

Hasta Kuş Kafesiniz Var mı?

kuş kumu nasıl kullanılır sülük kanaması nasıl durur Birden fazla kuş besleyenlerin mutlaka her zaman bir hasta kuş kafesi olmalıdır. Bu kafeste yalnızca hasta kuşa bakılacaktır. Hasta kuşun kafesinde de normal kuşun kafesinde bulundurduğunuz malzemeler bulunmalıdır. Bazı vakalarda hasta kuş kendini fazla kötü hissetmez. Bu yüzden onun rahatça hareket edebileceği bir alan hazırladığınızdan...
  2. Kuş kafesinden abajur

Kuş kafesinden abajur

abajur kuş kafesi Hem ilginç hem dekoratif balkon yada bahçenizde tercih edebilirsiniz bana göre :tik:Resimdeki gibi bir kuş kafesini biraz emek ve sabırla, şık ve sevimli bir abajura dönüştürün.
  3. Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu?

Kuş kafesinden dekorasyon objesi olur mu?

Dekorasyon fikirleri Kuş kafesi dekorasyonu Evimde ki dekorasyon ürünlerine epey para döktüm. Ama burda sizin için araştırma yaptığımdan beri verdiğim paralara acıyorum. Çünkü öyle ürünleri dekorasyon objesi olarak kullanıyorlar ki bu benim niye aklıma gelmedi diyorum. İşte bu kuş kafeslerini gördüğümde de aynı duygular içine girdim. bu kafesler hep kafes kuşları için olacak değil ya. Sizcede...
  4. Balondan aydınlatma olur mu?

Balondan aydınlatma olur mu?

El yapımı aydınlatma Aydınlatma modelleri Balon ve dantelleri kullanarak dantel aydınlatma yapmışlar. Çok modern iç mekan aydınlatma örneği olmuş bence. Görsellik çok güzel ama ısınınca o balon patlar o zaman o aydınatma ne olacak. Yinede görselliği beğendiğimden sizinle paylaşmak istedim. Beyaz ya da şeffaf bir balonu şişiriyoruz. Dantellerimizi tutkalla balonun üzerine yapıştıyoruz. Bence...
  5. Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Aydınlatma modelleri Dantellerden aydınlatma modelleri Eğer sizinde benim gibi bazanın altında bir dünya danteliniz varsa değerlendirmenin tam vaktidir meleklerim. Bu aydınlatma modelelrini çok beğendim. Bizde elimizdeki dantelelrden aydınlatma modeli yapabiliriz. AYdınlatma modelleri için güzel bir örnek olmuş.

Sayfayı Paylaş